دکس تریدینگ

دوره آموزش دکس تریدینگ

برای ورود به دنیای رمز ارزها، شروع معامله‌گری در این بازار و کسب سود از آن، به آموزش نیاز دارید و دوره رایگان دکس تریدینگ می‌تواند بهترین انتخاب شما برای برداشتن قدم اول و ورود به این بازار باشد. سبک معاملاتی Dex-Trading یکی از پیشرفته‌ترین و سودمندترین سبک‌های معاملاتی در بازار رمزارزها است که در این دوره رایگان از صفر با این سبک معاملاتی آشنا خواهید شد.

سبک دکس تریدینگ یک سبک معاملاتی جدید و با تمرکز ویژه بر روی فرصت‌های نوپا بازار است تا بتوانیم از همان قدم اول با پروژه همراه باشیم و کل سود آن را دریافت کنیم!!


دکس تریدینگ یک سبک معاملاتی است؛ یک نقشه راه برای شناسایی فرصت‌های برتر بازار که این امکان را به ما می‌دهد تا سوار بر موج بازار شویم و به عنوان نفرات اول ترندهای بازار را شناسایی کنیم و نوسانات صعودی را شکار کنیم. در واقع دکس تریدینگ یک نقشه راه برای مانیتورینگ دقیق بازار است؛ این نقشه راه که به صورت قدم به قدم و در جهت شناسایی ترندهای بازار طراحی شده است. بخشی از فرصت‌هایی که ما با استفاده از سبک معاملاتی خود شناسایی کردیم، در بخش "بیتفاندا" معرفی شده است. Dex Trading می‌تواند کلید گمشده خیلی از معامله‌گران در جهت استفاده از فرصت‌های بازار و کسب درآمد از بازار کریپتو باشد.

 

آخرین آپدیت دوره رایگان دکس تریدینگ (Dex trading)

مجموعه بیتفا در ادامه اهداف آگاه سازی خود، دوره رایگان دکس تریدینگ را آپدیت و مباحث امنیت توکن را به آن اضافه کرد. حوزه صرافی‌های غیر متمرکز دارایی ریسک‌هایی از جمله لیست شدن ارزهای پر خطر است که یک دکس تریدر خوب باید توانایی شناسایی آن‌ها را داشته باشد. در سبک دکس تریدینگ با بررسی امنیت توکن ریسک آن را بررسی کرده و اگر فاکتورهای امنیتی منفی داشته باشد از معامله کردن آن‌ها صرف نظر می‌کنیم؛ در آپدیت جدید دوره رایگان این نحوه بررسی امنیت توکن آموزش داده شده است.

در آپدیت جدید با مباحث تحلیلی بیشتری نیز آشنا شدیم و در پایان این دوره دانشجو قادر به تحلیل تکنیکالی ارزها به سبک دکس تریدینگ خواهد بود. این دوره می‌تواند کاربردی‌ترین دوره رایگان موجود باشد؛ پس پیشنهاد می‌کنم حتماً در این دوره رایگان شرکت کنید!!

تعداد شرکت‌کنندگان
5500
قسمت های دوره
4 بخش
مدت زمان دوره
+3 ساعت
پیش نیاز
ندارد
جلسات دوره
بخش اول : آشنایی با سبک دکس تریدینگ

دکس تریدینگ یک سبک معاملاتی نوین است که این سبک برای اولین بار توسط خود مجموعه بیتفا معرفی و ارائه شده است. در این سبک ما به شناسایی ارزهای پر پتانسیل در ابتدای مسیر خود و معامله آن‌ها در صرافی‌های غیر متمرکز می‌پردازیم. بخش اول از این دوره معرفی جامعی از این سبک می‌باشد!!

بخش دوم : مفاهیم پایه ارزهای دیجیتال

بخش دوم بخش پایه این دوره است، در این بخش شما با موارد پایه برای ورود به دنیای رمزارزها آشنا خواهید شد و پس از گذراندن این قسمت آشنایی لازم با این بازار را خواهید داشت.

بخش سوم : آموزش خرید و فروش رمز ارزها و ساخت کیف پول

بعد از آشنایی با بازار رمزارزها به نحوه کار در این بازار خواهیم پرداخت. صرافی‌ها و کیف پول‌ها دو ابزار مهم برای کار در دنیای رمزارزها است. در این بخش به نحوه ساخت کیف پول، خرید ریالی از صرافی‌های داخلی و انتقال ارزها به کیف پول خواهیم پرداخت!!

بخش چهارم : آموزش کار با DEXها و استفاده از فرصت‌ها

در بخش آخر به نحوه کار با صرافی‌های غیر متمرکز می‌پردازیم. صرافی‌های غیر متمرکز (DEX) اصلی‌ترین ابزار کار ما در سبک Dex-Trading است و در این بخش به صورت کامل و کاربردی به نحوه کار با این صرافی‌ها آشنا خواهید شد تا در ادامه بتوانید به معامله و کسب سود با این نوع صرافی‌ها بپردازید!!

Sample-Text
مخاطبین دوره
افرادی که به تازگی قصد ورود به دنیای رمزارزها را دارند
دوره رایگان Dex-Trading یک دوره پایه است که از آموزش‌ها از صفر شروع شده و هر فردی با هر میزان دانش تجربه، حتی افرادی که هیچ آشنایی با این بازار ندارند می‌تواند به راحتی در این دوره شرکت کند و مسیر آموزشی خود را شروع کنند.
دانشجویان و افراد جویای شغل
افرادی که در حال حاضر منبع درآمدی ندارند و به دنبال ایجاد یک منبع درآمد برای خود هستند، باید در نظر داشته باشند این شغل واین سبک به آن ها یک منبع درآمد دلاری را هدیه می‌دهد و با استفاده از سبک دکس تریدینگ شانس این را خواهند داشت که در سریع ترین زمان به نتیجه لازم برسند و درآمد زایی خوبی از این سبک داشته باشند چرا که معاملات سبک دکس تریدینگ میزان سود‌دهی بالایی دارند. کسانی که به دنبال درآمد دلاری هستند.
کسانی که به دنبال درآمد دلاری هستند
اشخاصی که یک منبع درآمد دارند، حال این منبع درآمد میتواند شغل های مختلفی باشد و به دنبال ایجاد یک منبع درآمد دوم می‌باشند و‌ یا اینکه می‌خواهند درآمد دلاری نیز داشته باشند برای مثال کارمندان و...
مدرس دوره
دکس تریدینگ مهدی صفری

مهدی صفری

موسس آکادمی بیتفا و پایه‌گذار سبک دکس تریدینگ

سوالات متداول
دکس ترید کردن چیست؟

دکس ترید کردن یا دکس تریدینگ اصطلاحی است که به معامله گردن در صرافی‌های غیر متمرکز اشاره دارد که این کار از سال 2020 در بازار رمزارز طرفدار پیدا کرده است. اما تا قبل از ایجاد سبکی تحت عنوان دکس تریدینگ توسط مجموعه بیتفا، استراتژی دقیق و ساختاری منظم برای انجام این کار وجود نداشت. دکس تریدینگ ساختاری منظم است که به معامله‌گر کمک می‌کند با حفظ امنیت دارایی و دوره از توکن‌های اسکم از بازار جذاب صرافی‌های غیر متمرکز سود کسب کند.

آیا دوره رایگان دکس تریدینگ برای شروع مناسب است؟

در دوره رایگان دکس تریدینگ در به صورت مقدماتی نحوه ورود به بازار رمز ارزها، ساخت کیف پول و خرید ارزها را آموزش دادیم. سپس در ادامه یکی از بهترین سبک‌های معاملاتی (سبک Dextrading) را آموزش می‌دهیم؛ این دوره رایگان، می‌توانید بهترین روش برای ورود به این بازار جذاب باشد.

آیا دوره رایگان دکس تریدینگ می‌تواند مفید باشد؟

اگر به دنبال آشنایی با یکی از جذابترین سبک‌های معاملاتی هستید، پس این دوره می‌تواند بشدت برای شما مفید باشد!!

برای دسترسی به پلتفرم های معاملاتی نیاز به احراز هویت هست؟

زمانی که کار خود را در دکس ها شروع میکنید با خیال راحت می‌توانید بدون نیاز به احراز هویت در پلتفرم هایی که به شما آموزش داده شده به فعالیت بپردازید، یکی از مزیت های پلتفرم های حوزه دکس و صرافی های غیرمتمرکز عدم نیاز به احراز هویت می‌باشد و حتی شما در این فضا نیاز به آیپی ثابت نیز نداشته و فقط با اتصال به یک وی پی ان می‌توانید به فعالیت و ترید بپردازید.

هزینه تراکنش ها بالا نیست؟ بر روی میزان سود تاثیر نمی‌گذارد؟

با توجه به اینکه تیم بیتفا بر روی زنجیره های مختلف کار کرده و موقعیت های معاملاتی را در اختیار شما قرار خواهد داد به جز زنجیره اتریوم باقی شبکه ها از کارمزد بسیار پایینی برخوردار می‌باشند، برای مثال زنجیره بایننس اسمارت چین شما کارمزد های زیر 1 دلار پرداخت خواهید کرد و سایر شبکه های دیگر مانند آپتیمیزم و آربیتروم زیر 50 سنت می‌باشند. اما در شبکه های آربیتروم تیم بیتفا سعی داشته پروژه هایی را معرفی کند که نسبت به کارمزد این شبکه به صرفه تر باشد.

نظرات دانشجویان
نمونه ارز های معرفی شده در دکس ها

افزایش آگاهی با دوره رایگان دکس تریدینگ

آموزش‌های قرار گرفته در دوره رایگان دکس تریدینگ علاوه بر آن که کمک می‌کند درآمد معامله‌گر در بازار رمز ارزها افزایش پیدا کند مباحث امنیتی نیز آموزش می‌دهد تا سرمایه معامله‌گر درگیر پروژه‌های کلاهبرداری نشود. صرافی‌های غیر متمرکز در کنار جذابیت بالای خود ریسک‌های زیادی نیز دارند و یک دکس تریدر باید به آن آگاه باشد. در این دوره ما سعی کردیم با اضافه کردن مباحث امنیت توکن و مدیریت سرمایه به مخاطب آموزش دهیم ریسک خود را به حداقل برساند.

 

دکس تریدینگ مهدی صفری

مهدی صفری بنیان گذار سبک معاملاتی دکس تریدینگ است؛ معامله کردن در صرافی‌های غیر متمرکز قبل از سبک معاملاتی دکس تریدینگ نیز وجود داشته و معمله‌گران مشغول ترید در این فضا بودند. اما مهدی صفری بعد از مدت‌ها فعالیت در این حوزه چارچوب و مسیر مشخصی برای این کار ایجاد کرد که با به حداقل رساندن میزان ریسک‌ها، امکان درآمدزایی از این حوزه را به حداکثر برساند.

 

dextrading سریع و با بازدهی بالا

مجموعه بیتفا در طراحی سبک معاملاتی دکس تریدینگ تمام تلاش خود را داشته است تا مسیری را طراحی کند که در کوتاه‌ترین حالت بتوان به نتیجه دلخواه برسد. ما در ضبط این دوره تلاش داشتیم در حالی که مباحث را کامل آموزش می‌دهیم اما مسیر آموزشی به نحوی باشد که معامله‌گر در کمترین زمان ممکن به نتیجه برسد. هدف بیتفا از تهیه دوره رایگانفزایش سطح آگاهی کاربران و جلوگیری از افتادن درتله کلاهبرداران این حوزه است؛ به این امید که آینده شاهد تعداد زیادی دکس تریدر سود ده باشیم.

اطلاعات دوره

دوره آموزشی رایگان و از صفر برای شروع کار در بازار رمزارزها

دیدگاهتان را بنویسید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آواتار

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد

۱۴۰۲/۱۰/۲۵ ۰۹:۳۴
محمد
سلام چطور حساب باز کنیم کجا باز کنیم چطور به حساب خود بریزیم
پاسخ
۱۴۰۲/۱۰/۱۰ ۱۶:۳۲
حمید طایفه سنجری
واقعا عالی و مفید
پاسخ
۱۴۰۲/۰۸/۲۴ ۲۱:۲۷
حامدابراهیمی
واقعا عالی دمتون گرم
پاسخ
۱۴۰۲/۰۸/۲۰ ۲۳:۵۷
فریبرز
من چند ساله پیچ آقای صفری رو دنبال میکنم ايشون یکی از بهترین مدرسین این حوزه بشمار می‌رود بند بعنوان یک فرد که گرد و غبار این بازار رو خوردم پیشنهاد میکنم در بتفا کلاب هم ثبت‌نام کنید در پایان هم تشکر میکنم از ایشون بابت انرژی که برای مخاطبان می‌گذارند
پاسخ
۱۴۰۲/۰۸/۰۶ ۰۹:۴۳
علی زاهدی
سلام روز بخیر تشکر بابت آموزش های فوق العاده مجموعه بیتفا. دکس تریدینگ به روز ترین سبک های تریدهست. آرزوی بهترین ها دارم براتون.
پاسخ
۱۴۰۲/۰۸/۰۵ ۲۳:۳۳
شریفی
چقدر سرمایه میخواد
پاسخ
۱۴۰۲/۰۶/۲۹ ۱۱:۲۶
حمید رضا گل بهار
سلام وقت بخیر تشکر بابت آموزش های فوق العاده تیم بیتفا دکس تریدینگ از به روز ترین سبک های تریدهست و بازدهی خیلی خوبی داشته برای من در این دو ماه اخیر
پاسخ
۱۴۰۲/۰۶/۱۳ ۰۸:۵۸
پیمان سلطانی
درود.وقتتون بخیر .همیشه پیروز باشین ،من به کمی اعتماد و کمک احتیاج دارم
پاسخ
شرکت در دوره رایگان!!
رایگان
heart
circle

بیتفا در شبکه های اجتماعی

بیتفا با حضور در شبکه های اجتماعی سعی دارد تا جدیدترین اخبار را در سریع ترین حالت ممکن به شما ارائه دهد. ما را در اینستاگرام ، تلگرام ، یوتیوب و آپارات دنبال کنید .