جستجو در بیتفا
  • تشکیل تیم
  • همکاری با دانشگاه میشیگان
  • هدف کوین بیس
Coinbase اتاق فکر رمز ارز راه می‌اندازد!

Coinbase اتاق فکر رمز ارز راه می‌اندازد!

مبتدی
انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۹
بروزرسانی : ۱۴۰۱/۰۲/۲۹
۳ دقیقه
۴
۵۵۳
توسط :
کسری جان‌زاده

کوین بیس(Coinbase) اعلام کرده است که تیمی در قالب اتاق فکر رمز ارز کوین بیس تشکیل خواهد داد تا در شکل دهی به سیاست‌های این شرکت کمک کنند. این اتاق فکر قرار است مشاوران مالی و حقوقی برتری از بهترین دانشگاه‌های آمریکا را در خود جای دهد.

team

 

تشکیل تیم

شرکت کوین بیس از تشکیل یک تیم خبر داده است و قرار است این گروه تازه تاسیس نیز گزارش‌ها و تحقیقاتی را درمورد رمز ارزها منتشر می‌کنند و قرار است در مورد وب 3.0 نیز تحقیق کنند.

کوین بیس مدیر سیاست گذاری خود هرمین وانگ (Hermine Wong) را برای سرپرستی این گروه انتخاب کرده است که در وزارت امور خارجه و کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا نیز مشغول بوده است.

این اتاق فکر کوین بیس قرار است با مشورت دانشگاه میشیگان شکل بگیرد و از دانشگاه‌های برتر مانند هاروارد، MIT، دوک و جان هاپکینز عضو می‌پذیرد.

 

همکاری با دانشگاه میشیگان

دانشگاه میشیگان پیش از این نظرسنجی‌هایی را برای اداره سرشماری و وزارت دفاع آمریکا انجام داده است و اکنون با کوین بیس هم برای یک نظر سنجی سالیانه مبتنی بر ایالات متحده همکاری خواهد کرد که در آن مقدار پذیرش و تمایل به ارزهای دیجیتال را اندازه گیری می‌کند.

این موسسه اولین مورد از سری گزارش‌های «Coinbase Primers» را نیز منتشر کرده است، گزارش‌هایی که در آن مسائل کلیدی دنیای رمز ارزها توضیح داده می‌شود.

در 19 می نیز گزارشی با عنوان «Crypto and the Climate» منتشر شد که در مورد مقدار مصرف انرژی رمز ارزها توضیحاتی را ارائه می‌داد.

همچنین اولین گزارش ماهیانه بینش بازار نیز منتشر شد که در آن حرکات بازار در رمز ارزها با بازار‌های مالی سنتی مقایسه شد.

هر کدام از این گزارش‌ها بر موضوع خاصی در حوزه رمز ارزها تمرکز خواهد کرد.

کوین بیس

 

هدف کوین بیس

تشکیل این گروه نمونه دیگری از تلاش‌های کوین بیس در راستای این است که تبدیل به مجموعه‌ای تاثیر گذار در حوزه رمز ارزها شود.

کوین بیس در ماه می 2021 هم یک «پرتال بررسی حقایق» راه اندازی کرد که وظیفه این را بر عهده داشت که اخبار و اطلاعاتی را که در مورد رمز ارزها منتشر می‌شود راستی آزمایی کند و مورد بررسی قرار دهد.

کوین بیس همچنین در آوریل 2021 کمیته‌ای را تشکیل داد تا به دولت‌ها، آژانس‌های نظارتی و سیاست گذاران در نظارت بر رمز ارزها کمک کند.

گروه جدید کوین بیس هنوز مطلب خاصی منتشر نکرده است اما طبق شنیده‌ها هدف بعدی آن انتشار تحقیقاتی خواهد بود که درک بهتری از ارتباط رمز ارزها با کل اقتصاد جهانی را برای همگان ایجاد کند.


دیدگاهتان را بنویسید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آواتار

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد