جستجو در بیتفا
  • مراحل پذیرش
  • دلیل پذیرش
  • امیدواریم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد.
خرید خانه در برزیل با رمز ارز امکان پذیر شد!

خرید خانه در برزیل با رمز ارز امکان پذیر شد!

انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۰۴
بروزرسانی : ۱۴۰۱/۰۳/۰۴
۱۰ دقیقه
۲
۵۲۸
توسط :
کسری جان‌زاده

شرکت جافیسا (Gafisa) توسعه دهنده املاک برزیلی، شروع به پذیرش پرداخت‌های رمز ارزی کرده است و از امروز می‌توانید با ریپل، کاردانو و متیک برای خرید خانه در برزیل استفاده کنید! پذیرش این رمز ارزها از طریق صرافی فاکس بیت (Fox Bit) ممکن می‌شود.

مراحل پذیرش

طبق بیانیه مطبوعاتی این صرافی از سال ۲۰۲۱ در حال مطالعه پذیرش رمز ارزهای پرچم دار به عنوان یک روش پرداخت است. این شرکت که در سال ۱۹۵۹ تاسیس شد هدف خود را از پذیرش رمز ارزها حذف واسطه‌ها اعلام کرده است.

معاملات املاک در همه جای دنیا شامل تعدادی واسطه هستند که آنها را تسهیل می کنند. این واسطه‌ها شامل بانک‌ها، نمایندگان املاک و پردازشگرهای پرداخت در هر دو طرف میشود، اما رمز ارزها اجازه حذف برخی از این واسطه‌ها را می‌دهند.

BTC HOME

دلیل پذیرش

مدیر اجرایی شرکت جافیسا پذیرش بیشتر رمز ارزها در جامعه امروزی را دلیل خود برای پذیرش آن‌ها اعلام کرده است.

او می‌گوید هرگز امکان ندارد که امروزه شما یک تجارت داشته باشید و رمز ارزها را نپذیرید زیرا به جز اینکه یک روش پرداخت دیگر به مشتری می‌دهد، تجارت شما را هم گسترش می‌دهد.

به جز بیت کوین شرکت امکان پرداخت با اتریوم، ریپل، کاردانو و متیک (XRP, ADA , MATIC) را هم فراهم کرده است، به طوری که در حال حاضر در مجموع از ۱۶ رمز ارز پشتیبانی می‌کند.

gafisa

به گفته سازندگان املاک برزیل از هر ۱۳۰ نفر، یک نفر در خانه‌هایی زندگی می‌کند که توسط جافیسا ساخته شده‌اند که این شرکت را به یکی از بزرگترین توسعه دهندگان املاک در این کشور تبدیل می‌کند.

شرکت جافیسا اعلام کرده است که برای خرید ملک با رمز ارز خریداران باید فرمی را پر کنند و قصد خود را برای انجام این کار نشان دهند. سپس این فرم قبل از به اشتراک گذاشتن آدرس کیف پول با خریدار توسط شرکت به طور کامل بررسی شده و نتیجه به خریدار اعلام میشود.

امیدواریم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آواتار

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد