جستجو در بیتفا
 • ایردراپ تراست ولت
 • نصب کیف پول تراست ولت به صورت افزونه
 • ایجاد حساب در تراست ولت
 • همکاری تراست ولت با دائو میکر (Dao Maker)
 • مراحل دریافت Oat پروژه دائو میکر
 • پروژه Helio Protocol، همکار دوم تراست ولت
 • مراحل دریافت Oat هلیو پروتکل
 • پروژه Ariva digital، سومین همکار تراست ولت
 • مراحل دریافت Oat پروژه Ariva digital
 • چهارمین Oat در ادامه همکاری تراست ولت با پروژه Open Ocean
 • مراحل دریافت Oat پروژه Open Ocean
 • پنجمین همکاری تراست ولت، همکاری با پروژه ApeSwap
 • مراحل دریافت Oat پروژه ApeSwap
 • پروژه SingularityDao، ششمین همکار تراست ولت
 • مراحل دریافت Oat پروژه SingularityDao
 • هفتمین همکاری تراست ولت، همکاری با پروژه Okse
 • مراحل دریافت Oat پروژه OKSE
 • پروژه SPACEID، هشتمین همکار تراست ولت
 • پروژه DSLA، ارئه دهنده نهمین Oat تراست ولت
 • مراحل دریافت Oat پروژه DSLA
 • دهمین همکاری تراست ولت، همکاری با پروژه MimoLabs
 • مراحل دریافت Oat پروژه MimoLabs
 • پروژه ApolloX، یازدهمین همکار تراست ولت
 • مراحل دریافت Oat پروژه ApolloX
 • دوازدهمین همکاری تراست ولت، همکاری با پروژه JOE Trader
 • مراحل دریافت Oat پروژه JOE Trader
 • پروژه Venus، سیزدهمین همکار تراست ولت
 • مراحل دریافت Oat پروژه Venus
 • مرحله آخر
 • پاسخ به سوالات متداول
 • از کجا می‌توانیم Oat های خود را مشاهده کنیم؟
 • پاداش این ایردراپ به چه صورت است؟ آیا این Oat ها به خودی دارای ارزش هستند؟
 • اعلام برندگان پاداش ایردراپ!!
اشتراک گذاری
نحوه دریافت ایردراپ تراست ولت (Trust wallet)

نحوه دریافت ایردراپ تراست ولت (Trust wallet)

متوسط
انتشار : ۱۴۰۱/۰۹/۰۵
بروزرسانی : ۱۴۰۱/۰۹/۰۵
۶ دقیقه
۵۹۹
۴۷,۴۹۵
توسط :
پاتریک شاه‌نظری

تراست ولت یکی از محبوب ترین کیف پول‌های نرم افزاری فعال در حوزه رمز ارزها می‌باشد که با پشتیبانی کردن از تعداد بالایی شبکه بلاکچینی، امکان ذخیره سازی ارزها و NFT های سوار بر این شبکه‌ها را فراهم کرده است. این کیف پول به تازگی نسخه افزونه خود را نیز راه‌اندازی کرده است؛ به این منظور که کاربران با نصب این کیف پول بر روی مرورگر خود (برای مثال کروم) می‌توانند از خدمات و مزایا این کیف پول بر روی کامیوتر خود نیز بهره‌مند شوند. تراست ولت (Trust wallet) به مناسبت راه‌اندازی نسخه جدید خود یک ایردراپ نیز تهیه کرده است. در ادامه این مقاله با بیتفا همراه باشید تا به صورت کامل به نحوه شرکت در ایردراپ تراست ولت بپردازیم.

 

ایردراپ تراست ولت

کیف پول تراست ولت در راستای راه‌اندازی نسخه افزونه خود همکاری‌هایی را با پروژه‌های بلاکچینی مختلف انجام داده است. تراست ولت در مجموع با 13 پروژه همکاری داشته است و فرایند دریافت ایردراپ نیز به همین 13 پروژه بستگی دارد. به این صورت که تراست ولت برای هر کدام از پارتنرها یا همان همکارهای خود یک Oat یت همان NFT ایجاد کرده است (در مجموع 13 واحد) و به ترتیب هر یک را فعال می‌کند تا کاربران با انجام فرایندهایی، Oat یا همان NFT مخصوص به آن همکار را دریافت کنند. (در نظر داشته باشید در ابتدا قرار بود با 16 پروژه همکاری داشته باشد اما اکنون این میزان به 13 همکاری کاهش پیدا کرده است)

این NFT ها هم با تلفن‌های همراه و هم با تراست ولت به صورت افزونه قابل برداشت هستند ولی پیشنهاد ما برای دریافت این NFT ها استفاده از نسخه افزونه می‌باشد. البته در نظر داشته باشید NFT ها در نسخه افزونه قابل نمایش نمی‌باشند. (توضیحات لازم برای مشاهده Oat ها در قسمت سوالات متداول و در پایان مقاله نوشته شده است)

 

نصب کیف پول تراست ولت به صورت افزونه

برای دریافت ایردراپ تراست ولت باید ابتدا نسخه افزونه این کیف پول را بر روی مرورگر خود نصب کنید (برای نصب کیف پول Trust Wallet می‌توانید بر روی "این لینک" کلیک کنید). پس از ورود به این سایت بر روی گزینه "Add to Chrome" کلیک کنید تا فرایند دانلود شروع شود.

 

ایجاد حساب در تراست ولت

پس از دانلود، از قسمت افزونه‌ها، تراست ولت را انتخاب کرده و سپس بر روی گزینه "Create a new wallet" کلیک کنید؛ دقت داشته باشید در این قسمت می‌توانید با کلیک بر روی گزینه "Import or recover wallet" کیف پول قبلی خود را مجدد بازیابی کنید اما توصیه می‌کنیم برای دریافت ایردراپ از یک کیف پول جدید استفاده کنید. سپس از شما درخواست دریافت یک سری اطلاعات می‌کند که پیشنهاد می‌کنیم با کلیک بر روی گزینه "No thank" مانع دریافت این دسترسی شوید. پس از آن باید یک رمز برای کیف پول خود انتخاب کنید، پس از انتخاب رمز و تکرار آن بر روی گزینه "Proceed" کلیک کنید.

آموزش کار با تراست ولت با کامپیوتر

سپس در ادامه مواردی در رابطه با حفظ امنیت کلمات بازیابی و کیف پول نمایش داده می‌شود که با کلیک بر روی گزینه "Start" کلمات بازیابی برای شما نمایش داده خواهد شد. توصیه می‌شود این کلمات را به صورت فیزیکی (بر روی کاغذ) ذخیره کنید. در ادامه باید ترتیب این کلمات را مجدد وارد کنید تا اطمینان حاصل شود که شما این کلمات را ذخیره کرده‌اید. پس از وارد کردن این کلمات کیف پول شما ایجاد خواهد شد، سپس یک پیام تبریک نمایش خواهد داد که باید بر روی گزینه "open wallet" کلیک کنید.

نحوه راه اندازی کیف پول تراست ولت به صورت افزونه

(برای آموزش کار با کیف پول تراست ولت پیشنهاد می‌کنم مقاله "آموزش کیف پول تراست ولت Trust Wallet" را از سایت بیتفا مطالعه کنید)

 

همکاری تراست ولت با دائو میکر (Dao Maker)

اولین همکار تراست ولت در جهت دریافت این ایردراپ پروژه میکر دائو می‌باشد. برای دریافت NFT باید ابتدا وارد "این لینک" شده و کیف پول تراست خود را به این پلتفرم متصل کنید. با ورود به این سایت، کیف پول تراست به صورت خودکار به سایت متصل خواهد شد، در صورتی که متصل نشد کیف پول خود را باز کنید و سپس با کلیک بر روی گزینه "Connect wallet" (بالا سمت راست صفحه) می‌توانید کیف پول خود را به این پلتفرم متصل کنید. در ادامه شما به یک اکانت توییتر نیاز خواهید داشت!

 

مراحل دریافت Oat پروژه دائو میکر

برای دریافت Oat پروژه میکر دائو، شما باید توییتی که خود پلتفرم اعلام می‌کند را توییت کنید تا اکانت توییتر شما به پلتفرم متصل شود، سپس باید یک توییت را ریتوییت و دو تا اکانت را فالو کنید (مراحل در عکس زیر قرار گرفته است). برای پیش بردن این مراحل شما باید با کلیک بر روی گزینه‌های "Retweet Now" یک متنی را ریتوییت و یا با کلیک بر روی گزینه‌های "Follow Now" اکانت‌هایی را دنبال کنید و سپس بر روی گزینه "Verify" کلیک کنید (دقت داشته باشید داده‌ها هر یک دقیقه یک بار آپدیت می‌شوند و گزینه "Verify" را باید یک دقیقه بعد از انجام هر یک از فرایندها کلیک کنید).پس از انجام مراحل مرتبط به توییتر، شما واجد شرایط برای دریافت NFT خواهید بود با کلیک بر روی گزینه "Claim" می‌توانید NFT مورد نظر را دریافت کنید (دقت داشته باشید دریافت یا همان Mint ایت NFTها کاملاً رایگان بوده و حتی نیاز به پرداخت کارمزد شبکه را نیز ندارد). این NFT بر روی شبکه پالیگان ذخیره می‌شود.

دریافت NFT پروژه dao maker

 

پروژه Helio Protocol، همکار دوم تراست ولت

در لیست پارتنرهای تراست ولت پروژه Helio Protocol نیز دیده می‌شود. این پروژه یکی از 16 پروژه‌ای است که در فرایند دریافت ایردراپ کیف پول تراست ولت قرار دارند. برای دریافت NFT این پروژه شما علاوه بر توییتر، به دیسکورد نیز نیاز دارید. برای ادامه کار وارد "این لینک" شده و کیف پول تراست خود را به پلتفرم متصل کنید.

 

مراحل دریافت Oat هلیو پروتکل

برای دریافت Oat دوم یا همان NFT مخصوص به همکاری تراست ولت و هلیو پروتکل (Helio Protocol)، شما باید دو توییت را Retweet و دو اکانت را فالو کنید. علاوه بر این شما نیاز دارید تا در دیسکورد پروژه Helio نیز عضو شوید. برای عضویت در این کانال ابتدا بر روی گزینه "Connect Discord" کلیک کنید تا اکانت دیسکورد شما در این پلتفرم ثبت شود؛ پس از ثبت شدن اکانت اقدام به عضویت در کانال دیسکوردی کنید (دقت داشته باشید پش از عضویت در دیسکورد، شما باید با جواب به یک سوال کپچا، عضویت خود را تایید یا همان "Verify" کنید). پس از انجام هر یک از این 5 مرحله باید با کلیک بر روی گزینه "Verify" تایید کنید که مرحله را انجام داده‌اید. پس از انجام موفقیت آمیز این 5 مرحله شما می‌توانید با کلیک بر روی گزینه "Claim" اقدام به دریافت Oat دوم خود کنید!

دریافت NFT پروژه Helio

 

پروژه Ariva digital، سومین همکار تراست ولت

بعد از مدت‌ها انتظار سومین Oat ایردراپ کیف پول تراست ولت نیز فعال شد. این Oat محصول همکاری تراست ولت با پروژه بلاکچینی Ariva digital می‌باشد؛ برای دریافت این Oat باید وارد "این لینک" شوید. همانند دو مورد قبل، پس از ورود به سایت کیف پول تراست خود را به پلتفرم متصل کنید.

 

مراحل دریافت Oat پروژه Ariva digital

برای دریافت سومین Oat از سری Oat های این ایردراپ، پس از ورود به لینکی که بالاتر قرار داده‌ایم باید در مرحله اول با کلیک بر روی گزینه "Retweet now" توییت مشخصی از اکانت توییتری آریوا دیجیتال را ریتوییت کنید؛ پس از ریتوییت کردن، بر روی گزینه "Verify" کلیک کنید تا فرایند ریتوییت شما تایید شود. در مرحله دوم باید در کانال دیسکورد Arivawonderland عضو شوید؛ برای انجام این کار ابتدا بر روی گزینه "Join now" کلیک کنید تا اکانت دیسکورد شما باز شده و سپس اقدام به عضویت در این کانال کنید (به دلیل تقاضا شما دوستان عزیز بیتفایی، آموزش مراحل دریافت این Oat به صورت ویدئویی برای شما ارائه شده و در پایین قرار گرفته است). پس از عضویت در کانال همانند مرحله قبل، باید برای تایید فرایند خود بر روی گزینه "Verify" کلیک کنید. در مرحله آخر نیز باید اکانت توییتری Arivawonderland را دنبال کنید و سپس بر روی گزینه "Verify" کلیک کنید. در نظر داشته باشید مرحله چهارم نیز وجود دارد که باید اکانت توییتری تراست ولت را دنبال کنید، اما از آنجایی که این اکانت را ما قبلاً برای Oat های گذشته دنبال کرده‌ایم تنها با کلیک بر روی گزینه "Verify" این مرحله نیز تایید خواهد شد.

پس از تایید هر چهار مرحله، امکان دریافت سومین NFT برای شما فراهم خواهد شد؛ بر روی گزینه "Claim" کلیک کنید تا سومین Oat یا همان NFT شما ضرب شده و به کیف پول شما انتقال پیدا کند. پس از کلیک بر روی این گزینه سومین Oat از 16 واحد Oat های این ایردراپ نیز به کیف پول شما انتقال پیدا خواهد کرد.

 

چهارمین Oat در ادامه همکاری تراست ولت با پروژه Open Ocean

چهارمین Oat این مجموعه نیز تحت همکاری تراست ولت با پروژه بلاکیچنی Open Ocean فعال گردید. برای دریافت آن ابتدا از طریق "این لینک" وارد پلتفرم Galxe شده و سپس همانند مراحل قبل کیف پول تراست ولت خود را به آن متصل کنید.

 

مراحل دریافت Oat پروژه Open Ocean

برای دریافت Oat چهارم در مرحله اول باید با کلیک بر روی گزینه "Retweet now" توییت مشخصی را از اکانت توییتری Open Ocean ریتوییت کرده و سپس بر روی گزینه "Verify" کلیک کنید. در مراحل سوم و چهارم نیز باید همانند Oat سوم، دو اکانت توییتری را دنبال کنید؛ با کلیک بر روی گزینه "Follow now" اکانت توییتری Open Ocean و تراست ولت را دنبال کرده و سپس بر روی گزینه "Verify" کلیک کنید (در نظر داشته باشید اکانت تراست ولت را قبلاً دنبال کرده‌ایم، تنها کافیست بر روی گزینه "Verify" کلیک کنید).

اما مرحله دوم از دریافت این Oat کمی متفاوت با موارد گذشته است، برای انجام این مرحله شما به مقداری BNB بر بستر BEP-20 نیاز دارد. مقداری از این نوع BNB را به کیف پول تراست ولت خود انتقال داده و سپس یک تراکنش سواپ در صرافی غیرمتمرکز Open ocean انجام دهید (آموزش این مرحله در ویدئو زیر به شما دوستان ارائه شده است). پس از انجام تراکنش بر روی گزینه "Verify" کلیک کنید تا این مرحله نیز تایید شود. (برای ورود به پلتفرم Open Ocean بر روی "این لینک" کلیک کنید)

پس از انجام این مراحل امکان دریافت چهارمین NFT نیز برای شما فراهم خواهد شد؛ برای دریافت آن تنها کافیست بر روی گزینه "Claim" کلیک کنید تا چهرمین Oat یا همان NFT نیز به کیف پول شما انقال یابد.

 

پنجمین همکاری تراست ولت، همکاری با پروژه ApeSwap

پنجمین همکاری تراست ولت با پلتفرم تبادلات رمزارزی ApeSwap صورت گرفته است. برای دریافت Oat این پروژه ابتدا وارد "این لینک" شده و کیف پول رمزارزی خود را به پلتفرم متصل کنید. در ادامه به دریافت Oat پروژه ApeSwap خواهیم پرداخت. (مهلت دریافت این Oat تا 25 آذر می‌باشد)

 

مراحل دریافت Oat پروژه ApeSwap

برای دریافت این Oat به یک اکانت توییتری و کمی BNB نیاز است. در قدم اول باید یک توییت مشخصی را ریتوییت کرده و سپس اکانت توییتری ApeSwap را دنبال کنید؛ پس از انجام این مراحل بر روی گزینه "Verify" مربوط به هر کدام کلیک کنید. اما موردی که کمی با دیگر موارد تفاوت دارد انجام سواپ در پلتفرم ApeSwap است. در ادامه و در ویدئو زیر به آموزش انجام این سواپ خواهیم پرداخت! (برای ورود به پلتفرم بر روی "این لینک" کلیک کنید)

پس از تکمیل تمامی موارد بر روی گزینه "Claim" کلیک کنید تا Oat مورد نظر به کیف پول شما واریش شود.

 

پروژه SingularityDao، ششمین همکار تراست ولت

ششمین همکاری تراست ولت با یک پروژه بلاکچینی در حوزه دیفای و مدیریت دارایی‌های رمزارزی به نام SingularityDao صورت گرفته است. برای دریافت این Oat ابتدا وارد "این لینک" شده و سپس اقدام به اتصال کیف پول تراست ولت خود به پلتفرم Galxe کنید.

 

مراحل دریافت Oat پروژه SingularityDao

برای دریافت Oat این پروژه نیز باید همانند Oat های گذشته چهار مرحله را طی کرد. در مرحله اول باید عضو سرور دیسکورد پروژه SingularityDao شوید، برای این کار بر روی گزینه "Join Now" کلیک کنید و اقدام به عضویت در آن کنید، (در ویدئوهای بالا نحوه عضویت در سرور‌های دیسکورد آموزش داده شده است - دقت داشته باشید از طریق سایت وارد دیسکورد نشده و با خود اپلیکیشن دیسکورد فعالیت خود را انجام دهید). پس از عضویت در سرور باید اقدام به Verify کردن اکانت خود کنید؛ برای این کار ابتدا وارد بخش "Verification-start-here" شده و سپس بر روی گزینه سبز رنگ "Start verification" کلیک کنید. در ادامه بر روی گزینه طوسی رنگ "Click to start verification" کلیک کنید تا به یک صفحه جدید هدایت شوید، در ادامه باید یک کپچا برای تایید اکانت خود حل کنید. (دقت داشته باشید برای خود ما نیز این مرحله خیلی مشکل داشت و امکان دارد تایید نشود – در صورتی که برای شما نیز با مشکل رو به رو شد، موردی نداره و سعی کنید باقی Oat ها را دریافت کنید، از 16 مورد Oat دریافت 14 مورد کفایت میکند!)

مراحل دریافت Oat پروژه SingularityDao

در مراحل بعدی تنها کافیست یک توییت را ریتوییت کرده و اکانت توییتری این پروژه را دنبال کنید و سپس بر روی گزینه‌های "Verify" کلیک کنید. در نهایت نیز پس از انجام تمامی مراحل بر روی گزینه "Claim" کلیک کنید تا ششمین Oat تراست ولت را نیز دریافت کنید!  (مهلت دریافت این Oat تا 25 آذر می‌باشد)

 

هفتمین همکاری تراست ولت، همکاری با پروژه Okse

هفتمین همکاری تراست ولت از سری همکاری‌های آن با پروژه Okse صورت گرفته است؛ پروژه Okse یک پروژه در حوزه کیف پول‌ها است که با ویزا نیز همکاری داشته است. برای دریافت Oat این پروژه ابتدا وارد "این لینک" شده و سپس اقدام به اتصال کیف پول خود به پلتفرم کنید!

 

مراحل دریافت Oat پروژه OKSE

هفتمین Oat از سری Oatهای تراست ولت یکی از راحت‌ترین و بی دردسر ترین مراحل را برای دریافت دارد. برای دریافت این Oat در ابتدا باید با کلیک بر روی گزینه "Retweet Now" یک توییت از اکانت توییتری OKSE را ریتوییت کنید، سپس با کلیک بر روی گزینه "Join Now" در کانال دیسکوردی این پروژه عضو شوید (پس از عضویت در کانال بر روی تیک قرمز رنگ کلیک کنید) و در آخر با کلیک بر روی گزینه "Follow Now" اکانت توییتری این پروژه را دنبال کنید. پس از انجام هر یک موارد بر روی گزینه "Verify" در کنار هر کدام از موارد کلیک کنید تا گزینه "Claim" فعال شود. پس از فعال شدن این گزینه بر روی آن کلیک کرده تا Oat خود را به راحتی دریافت کنید!

مراحل دریافت Oat پروژه OKSE

 

پروژه SPACEID، هشتمین همکار تراست ولت

هشتمین همکار تراست ولت SPACEID نام دارد؛ پروژه SPACEID یک پروژه بلاکچینی فعال در حوزه ایجاد هویت می‌باشد. برای دریافت Oat این پروژه ابتدا وارد "این لینک" شده، و سپس همانند موارد گذشته اقدام به اتصال کیف پول تراست ولت خود به پلتفرم کنید.

 

مراحل دریافت Oat پروژه SPACEID

دریافت Oat هشتم نیز فرایندی مشابه با Oat قبلی خود را دارد، برای دریافت این ایردراپ ابتدا باید با کلیک بر روی گزینه "Retweet Now" یک توییت از اکانت توییتری پروژه Space ID را ریتوییت کنید. در قدم بعدی با کلیک بر روی "این لینک" عضو سرور دیسکوردی این پروژه شده و سپس اقدام به تایید هویت خود در آن کنید (برای این کار پس از ورود به سرور ابتدا به کانال "Verify-here" مراجعه کنید و سپس بر روی گزینه "Verify" کلیک کنید، پس از آن بر روی گزینه "Check my DMs" کلیک و در ادامه با حل کردن یک کپچا عضویت خود را تایید کنید). در قدم سوم باید با کلیک بر روی گزینه "Follow Now" اکانت توییتری این پروژه را دنبال کنید.

مراحل دریافت Oat پروژه SPACEID

پس از انجام این مراحل گزینه "Claim" برای شما فعال خواهد شد، با کلیک بر روی این گزینه هشتمین NFT نیز به کیف پول شما واریز خواهد شد.

 

پروژه DSLA، ارئه دهنده نهمین Oat تراست ولت

نهمین همکار کیف پول تراست ولت DSLA نام دارد، این پروژه یک پروژه بلاکچینی در حوزه بیمه بلاکچینی می‌باشد. برای دریافت Oat شما تنها به یک کیف پول تراست ولت و یک اکانت توییتری نیاز دارید. برای شروع کار ابتدا وارد "این لینک" شده و سپس کیف پول خود را به پلتفرم متصل کنید.

 

مراحل دریافت Oat پروژه DSLA

 دریافت Oat پروژه DSLA یکی از کوتاه ترین فرایندها را دارد، برای دریافت این Oat ابتدا با کلیک بر روی گزینه "Retweet Now" یک پیام از اکانت توییتری این پروژه را ریتوییت کنید و سپس حساب توییتری آن را دنبال کنید. پس از انجام ای دو مرحله بر روی گزینه‌های "Verify" در کنار هر کدام کلیک کنید تا گزینه "Claim" فعال شود. با کلیک بر روی این گزینه نهمین Oat نیط به کیف پول شما واریز خواهد شد!

مراحل دریافت Oat پروژه DSLA

 

دهمین همکاری تراست ولت، همکاری با پروژه MimoLabs

دهمین همکار تراست ولت یک پروژه بلاکچینی در جهت ایجاد و ضرب استیبل کوین‌ها (با تمرکز بالا بر روی یورو) می‌باشد. برای دریافت Oat این پروژه ابتدا وارد "این لینک" و کیف پول تراست ولت خود را به آن متصل کنید!

 

مراحل دریافت Oat پروژه MimoLabs

دریافت Oat دهم نیز به راحتی Oat قبلی خود می‌باشد، پس از اتصال کیف پول خود بر روی گزینه "Retweet Now" کلیک کنید و توییتی که نماش میدهد را ریتوییت کنید. در ادامه حساب توییتری پروژه MimoLabs را نیز فالو کنید و سپس همانند Oat های قبلی بر روی گزینه‌های "Verify" کلیک کنید تا گزینه "Claim" برای شما فعال شود. با کلیک بر روی این گزینه دهمین NFT نیز به کیف پول شما واریز خواهد شد.

مراحل دریافت Oat پروژه mimolabs

 

پروژه ApolloX، یازدهمین همکار تراست ولت

یازدهمین همکاری تراست ولت با یک پروژه در حوزه صرافی‌های غیرمتمرکز و با تمرکز بر روی معاملات فیوچرز صورت گرفته است. نام این پروژه ApolloX می‌باشد و برای دریافت Oat آن باید ابتدا وارد "این لینک" شده و سپس اقدام به اتصال کیف پول خود به وبسایت کنید.

 

مراحل دریافت Oat پروژه ApolloX

دریافت یازدهمین Oat تراست ولت نیز تنها به سه مرحله نیاز دارد که یک مرحله از آن دنبال کردن حساب توییتری خود تراست ولت است که برای Oat های قبلی این کار را انجام داده‌ایم. دو مرحله دیگر نیز اولی ریتوییت کردن یک توییت از حساب توییتری این پروژه است؛ برای انجام این کار بر روی گزینه "Retweet Now" کلیک کنید و سپس توییت مورد نظر را ریتوییت کنید و در نهایت بر روی گزینه "Verify" کلیک کنید. در قدم بعدی باید با کلیک بر روی گزینه "Follow Now" اکانت توییتری این پروژه را دنبال کنید و سپس بر روی گزینه "Verify" مربوطه کلیک کنید تا گزینه "Claim" برای شما فعال شود.

مراحل دریافت Oat پروژه ApolloX

پس از فعال شدن بر روی گزینه "Claim" کلیک کنید تا یازدهمین Oat هم برای شما واریز شود!

 

دوازدهمین همکاری تراست ولت، همکاری با پروژه JOE Trader

پروژه JOE Trader یکی از محبوبترین پلتفرم‌های سوار بر بستر آولانچ می‌باشد. یازدهمین همکاری کیف پول تراست با این پروژه صورت گرفته است و برای دریافت Oat آن ابتدا وارد "این لینک" شده و سپس اقدام به اتصال کیف پول خود به پلتفرم کنید.

 

مراحل دریافت Oat پروژه JOE Trader

دریافت دوازدهمین Oat نیز به سادگی دریافت چند Oat قبلی خود می‌باشد. پس از ورود به لینک بالا برای دریافت این Oat ابتدا باید همانند موارد قبلی بر روی گزینه "Retweet Now" کلیک کنید تا توییتی از حساب توییتری Joe Trader را ریتوییت کنید؛ پس از آن بر روی گزینه "Verify" کلیک کنید. در مرحله بعدی نیز باید حساب توییتری Joe Trader را دنبال کنید و سپس بر روی گزینه "Verify" کلیک کنید. پس از انجام این دو مرحله و از آنجایی که حساب توییتری خود تراست ولت را قبلاً دنبال کرده‌ایم گزینه "Claim" برای شما فعال خواهد شد؛ با کلیک بر روی این گزینه دوازدهمین Oat نیز به کیف پول شما واریز خواهد شد!

مراحل دریافت Oat پروژه JOE Trader

 

پروژه Venus، سیزدهمین همکار تراست ولت

در ادامه همکاری های تراست ولت و ارائه Oat های بخصوص از طرف هر کدام از این پروژه‌ها، سیزدهمین همکاری تراست ولت با پروژه Venus صورت گرفته است؛ Venus یک پروتکل وام دهی در زنجیره هوشمند بایننس می‌باشد. برای دریافت Oat این پروژه ابتدا وارد "این لینک" شده و در ادامه اقدام به اتصال کیف پول تراست ولت خود به آن کنید!

 

مراحل دریافت Oat پروژه Venus

برای دریافت Oat پروژه Venus نیز باید کارهایی همانند وارد قبل را انجام دهید، برای این Oat شما باید با کلیک بر روی گزینه‌های "Retweet Now" توییت های مشخصی را ریتوییت کنید (دقت داشته باشید برای Oat این پروژه باید دو توییت را ریتوییت کنید)؛ پس از انجام این کار بر روی گزینه‌های "Verify" مرتبط با هر کدام کلیک کنید. در ادامه باید اکانت توییتری این پروژه را نیز دنبال کنید، ابتدا بر روی گزینه "Follow Now" کلیک کنید، سپس با کلیک بر روی گزینه "Verify" این مرحله را نیز به پایان برسانید.

از آنجایی که حساب توییتری خود کیف پول تراست را قبلاً دنبال کرده بودیم با انجام موارد ذکر شده گزینه "Claim" فعال خواهد شد. با کلیک برر روی این گزینه 13امین Oat نیز به کیف پول شما واریز خواهد شد.

 

مرحله آخر

در مرحله آخر و بعد از دریافت Oat های خود باید به پیج توییتری تراست ولت مراجعه کرده، توییت پین شده را لایک و ریتوییت کنید و در قدم آخر یک Screen Shot از Oatهای خود گرفته و همراه با نوشتن هشتگ #TrustWalletNFT یک کامنت زیر این توییت قرار دهید.

 

پاسخ به سوالات متداول

در این مقاله سعی کردیم گام به گام نحوه دریافت این ایردراپ را به شما آموزش دهیم اما در صورتی که مشکلی برایتان در انجام هر یک از مراحل پیش آمد می‌توایند سوال‌های خود را در بخش نظرات کاربران از ما بپرسید! در ادامه نیز به تعدادی از سوال‌های متداول پاسخ خواهیم داد.

 

از کجا می‌توانیم Oat های خود را مشاهده کنیم؟

متاسفانه نسخه افزونه کیف پول تراست ولت امکان نمایش NFT ها را ندارد، اما برای مشاهده Oat های خود می توانید در همان سایت Galxe به قسمت Galxe ID و سپس Profile مراجعه کنید. سپس در صفحه پروفایل شما بر روی گزینه OAT کلیک کنید تا لیستی از تمام OAT هایی که دریافت کرده‌اید برای شما به نمایش در بیاید.

نمایش NFT های تراست ولت

 

پاداش این ایردراپ به چه صورت است؟ آیا این Oat ها به خودی دارای ارزش هستند؟

پاداش هر کدام از این Oat ها به صورت جداگانه است و هر کدام مبلغ مشخصی را به کاربران خود به عنوان ایردراپ اهدا می‌کنند؛ البته در نظر داشته باشید که بتا بر گفته تراست ولت، شرط شرکت در این ایردراپ، دریافت حداقل 12 از Oat ها می‌باشد (زمانی که قرار بود 16 مورد Oat وجود داشته باشد، شرط لازم دریافت حداقل 14 واحد بود).  این پاداش ها به صورت قرعه کشی پرداخت می‌شود؛ نکته‌ای که وجود دارد این است که نگهداری این Oat ها می‌تواند باعث شود تا کاربران در آینده نیز پاداش‌هایی را دریافت کنند. پاداش‌های این ایردراپ‌ها به صورت ارزهای BNB، TWT، BUSD و حداقل 10 رمزارز دیگر پرداخت خواهد شد!

 

اعلام برندگان پاداش ایردراپ!!

تراست ولت بالاخره در یک توییت از برندگان ایردراپ خود را معرفی کرد! برای اطلاع از لیست برندگان وارد "این لینک" شوید!

 

در صورتی که تونستید Oat های تراست ولت را با توجه به مطالب این مقاله دریافت کنید با کلیک بر روی قلب پایین، مقاله را لایک کنید :)

تحلیل روزانه بیت کوین

مراحل دریافت این ایردراپ همچنان در حال اجرا هستند و هر چند روز یک بار Oat های جدیدی فعال می‌شوند (تا 16 مورد کامل فعال شوند).

با فعال شدن هر کدام از این Oat ها، این مقاله آپدیت شده و موارد جدید به آن اضافه خواهد شد. توصیه می‌شود هر چند روز یکبار این مقاله را از سایت بیتفا مطالعه کنید تا از آپدیت‌های جدید با خبر شوید!!


دیدگاهتان را بنویسید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آواتار

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد

۱۴۰۱/۱۱/۲۹ ۲۳:۰۶
shahram
سلام ای کاش فیلم قرار میدادین بهتر بود تا متن بازم ممنون
پاسخ
۱۴۰۱/۱۱/۲۴ ۱۲:۵۲
عیسی
با سلام حالا که پروسه تمام شده و ما واجد شرایط ایردراپ قرار نگرفتیم.لطف می کنین یه آموزش بزارین nft هایی که گرفتیم رو بفروشیم . ممنون
پاسخ

 
تیم پشتیبانی
سلام این Oat ها به خودی خود دارای ارزش نیستند، NFT نیستند!
۱۴۰۱/۱۰/۲۲ ۱۰:۰۴
hamidghaem
سلام دوست عزیز این oat هایی که گرفتیم ایا ارزشی داره
پاسخ

 
تیم پشتیبانی
سلام اینا OAT نیست NFT هستند دوست عزیز! در موردشون در قسمت 7 (QUIX) توضیخ دادم!
۱۴۰۱/۱۰/۲۲ ۱۰:۰۴
hamidghaem
سلام دوست عزیز این oat هایی که گرفتیم ایا ارزشی داره
پاسخ
۱۴۰۱/۱۰/۱۸ ۱۷:۰۸
نیما یوسف زاده حقیقی
سلام من همه مراحل رو انجام دادم ولی مرحله آخر رو انجام ندادم هنوزم فرصت هست برای کامنت گذاشتن
پاسخ

 
تیم پشتیبانی
سلام؛ نه متاسفانه
۱۴۰۱/۱۰/۱۷ ۱۹:۱۵
حسین اکبری
پروژه به این بزرگی فقط 23 نفر برنده داشت ؟! من برنده نشدم ):
پاسخ

 
تیم پشتیبانی
آره متاسفانه در ابتدا برنامه های جذاب تری داشتند
۱۴۰۱/۱۰/۱۶ ۱۵:۵۹
Lian
سلام پاتریک روز بخیر،هنوز ۱۶ مورد کامل نیومده پس یعنی هنوز وقت داره؟ و اینکه چهاردهمی چرا نمیاد؟
پاسخ

 
تیم پشتیبانی
سلام نه متاسفانه دیگه فرصت نیست و پاداشش هم پرداخت شده تو مقاله نوشتیم که قرار شده بود 13 تا Oat موجود باشه
۱۴۰۱/۱۰/۱۶ ۱۵:۵۶
Lian
سلام پاتریک روز بخیر،هنوز ۱۶ مورد کامل نیومده پس یعنی هنوز وقت داره؟ و اینکه چهاردهمی چرا نمیاد؟
پاسخ
۱۴۰۱/۱۰/۱۶ ۱۳:۳۶
امیر طارمی
fghd hamin ghore keshi bode?
پاسخ

 
تیم پشتیبانی
سلام بله فعلاً خبری از پاداش های دیگه‌ای نیست
۱۴۰۱/۱۰/۱۵ ۱۱:۵۱
کیوان خضری
سلام پاتریک عزیز خسته نباشید ،لیست برندگان کجا میزارن ؟ گفتین مقاله کدوم مقاله .
پاسخ

 
تیم پشتیبانی
سلام در همین مقاله تراست ولت قرار گرفته
۱۴۰۱/۱۰/۱۵ ۰۹:۳۷
Halime.a.m
سلام وقتتون بخیر لیست برندگان کجا هست؟ وارد کدوم لینک؟ اینکه فعال نیست!!!
پاسخ

 
تیم پشتیبانی
سلام مشکلی نداره لینک مجدد امتحان کنید
۱۴۰۱/۱۰/۱۴ ۲۳:۲۰
حسام
سلام ممنون میشم لینک برندگان ایردراپ رو دوباره بزارید.به نظرم مشکل داره
پاسخ

 
تیم پشتیبانی
سلام در همین مقاله تراست ولت قرار گرفته
۱۴۰۱/۱۰/۱۴ ۰۵:۴۹
امیرحسین یاوری
سلام، لینکی که گذاشتین برای دیدن نتایج کار نمیکنه چرا؟
پاسخ

 
تیم پشتیبانی
سلام مشکلی نداره لینک
۱۴۰۱/۱۰/۰۸ ۰۱:۱۰
بهروز سعادتی
سلام عرض ادب واقعا دم همه شما گرم خدا قوت خدا به تک تک شما دوستان و گروه بیتفا خیر و برکت بده
پاسخ

 
تیم پشتیبانی
سلام ممنون از لطفتون
۱۴۰۱/۱۰/۰۵ ۱۹:۵۱
احسان مرادیان
سلام پاتریک جایزه معلوم نشد کی میدن؟؟ یکی از دوستان عضو کانال دیسکور از طرف تراست ولت تویت براش اومده بود که برنده ۱۰۰۰دلارشدید و ادرس کیف پول و ایدی nft ازش خواسته یودن نمیدونم چقدر صحت داشت.ولی قاعدتا تراست ولت به خاطر تبلیغات هم که شده اعلام میکنه جوا
پاسخ

 
تیم پشتیبانی
سلام این پیام ها کلاهبردرای هستند توجه نکنید بهش قرعه کشی انجام شد لیست برندگان تو مقاله قرار گرفته.
۱۴۰۱/۱۰/۰۴ ۱۸:۳۳
امیر امیری
سلام،اگر مرحله اخر رو با یه اکانت توییتری دیگه انجام بدیم اشکال داره؟
پاسخ
۱۴۰۱/۱۰/۰۴ ۱۱:۵۷
نسیم
slm...tweeter lock karde mano.. marhale akharo anjam nemitoonm bdm.. mitoonm ba ye tweeter dg marhale akharo brm?va age marhale akharo narim ok nemishe?
پاسخ

 
تیم پشتیبانی
سلام متاسفانه مشکل توییتر برای خیلی از کاربران پیش اومده راستش به نظر خودم نباید مرحله مهمی باشه ولی خب تا اینجا همه مراحلو انجام دادیم توصیه میکنم این مرحله هم انجام بدید
۱۴۰۱/۱۰/۰۴ ۰۱:۰۶
امیر امیری
انجام مرحله اخر الزامی هست؟ دسترسی به اکانت توییتریم ندارم اما کل qat ها رو دریافت کردم، به من تعلق نمیگیره پاداش؟
پاسخ

 
تیم پشتیبانی
راستش به نظر خودم نباید مرحله مهمی باشه ولی خب تا اینجا همه مراحلو انجام دادیم توصیه میکنم این مرحله هم انجام بدید
۱۴۰۱/۱۰/۰۴ ۰۰:۵۰
امیر امیری
سلام اگر به اکانتی که با اون کارهای مربوط به توئیتر ایردراپ را انجام دادیم دسترسی نداریم چه کار کنیم؟
پاسخ
۱۴۰۱/۱۰/۰۳ ۲۳:۵۰
وحید بوربور
سلام حساب توییتر من قفل شده اگر جایزه ای برنده بشم به مشکل میخورم در آینده به نظرتون؟
پاسخ