آکادمی بیتفا

با حرفه ای ها مسیر کوتاه میشه

مشاوره رایگان آموزشی
021-22549570

دوره جامع NFT Flipping

حوزه NFT یکی از جذاب‌ترین و البته پر درآمدترین حوزه‌های بازار کریپتو است که در ایران هنوز در حد کافی نگاه تخصیصی به این حوزه نشده است. در حوزه NFT علاوه بر فرصت‌هایی که برای هنرمندان وجود دارد، فرصت‌های خیلی بزرگتری برای تحلیلگران و معامله‌گران (Traders) نیز وجود دارد. در این دوره قرار است به صورت صفر تا صد نحوه کسب سود از حوزه جذاب NFT ها را به شما آموزش دهیم!!

ثبت نام

این ویدیو رو حتما ببین!!

 

 

بخش های دوره
4 بخش
میزان ساعت دوره
+7 ساعت
پیش نیاز
بدون پیش نیاز
جلسات دوره
بخش اول : مفاهیم پایه حوزه NFT

دوره جامع NFT Flipping یک دوره صفر تا صد است، پس آموزش‌های آن نیز باید از صفر و پایه باشد تا دانشجویان بتوانند با هر سطحی از آموزش‌های این دوره حداکثر بهره را برده و به درآمدزایی برسند. در بخش اول مفاهیم پایه حوزه NFT آموزش داده شده است!

بخش دوم : کار با پلتفرم‌ها

در این بخش به معرفی پلتفرم‌های مورد نیاز و آموزش نحوه کار با آن‌ها می‌پردازیم. در بخش دوم تمام موارد مورد نیاز برای کار در این حوزه، از ساخت کیف پول تا کار با Market Place ها آموزش داده شده است.

بخش سوم : ابزارهای کاربردی

در حوزه NFT ابزارها و پلتفرم‌های کاربردی وجود دارند که به کاربر کمک می‌کنند بهترین داده‌ها را از بازار گرفته و در تحلیل‌های خود استفاده کنند. در این بخش به نحوه کار با این پلتفرم‌ها و نکات کاربردی آن‌ها می‌پردازیم.

بخش چهارم : نکات کاربردی پیشرفته

بخش آخر مهم‌ترین قسمت این دوره است، در این قسمت آموزش‎‌های پیشرفته‌تری در جهت کسب سود حداکثری ارائه خواهد شد و سطح دانشجویان را به بالاترین سطح موجود در این بازار خواهد رساند!!

مخاطبین دوره
افرادی که قصد دارند به صورت جدی و کامل حوزه NFT ها را آموزش ببینیم

حوزه NFT یک حوزه جدید و روبه رشد است که با توجه به توجه بالای سازمان‌های بزرگ و کاربران کریپتو به آن، فرصت‌های خیلی سود آور و جذابی در این حوزه ایجاد می‌شود. دوره VIP که مجموعه بیتفا برای حوزه NFT آماده کرده است یک دوره صفر تا صد است و دانشجو در پایان این دوره می‌تواند مسیر درآمدزایی از NFT ها را شروع کند!!

دانشجویان و افراد جویای شغل

افرادی که در حال حاضر منبع درآمدی ندارند و به دنبال ایجاد یک منبع درآمد برای خود هستند، باید در نظر داشته باشند حوزه NFT به آن ها یک منبع درآمد دلاری را هدیه می‌دهد و با استفاده از این آموزش‌ها شانس این را خواهند داشت که در سریع ترین زمان به نتیجه لازم برسند.

کسانی که به دنبال درآمد دلاری هستند

حوزه NFT برای اشخاصی که به دنبال یک منبع درآمد دلاری و یا منبع درآمد دوم می‌باشند می‌تواند یک انتخاب درست باشد، استفاده از بازار جذاب NFT ها و فرصت‌های ایجاد شده در این بازار می‌تواند یک منبع درآمدی بالا برای هر فردی باشد.

افرادی که مقدار کمی سرمایه مازاد دارند

در حوزه NFT با میزان سرمایه پایین نیز می‌توان به درآمد زایی رسید و این یکی از مزیت‌های این حوزه است. افراد با سرمایه اولیه محدود نیز می‌توانند با استفاده از این آموزش‌ها روند درآمدزایی خود را شروع کنند.

مدرس دوره
مهدی صفری

فربد فریور

تحلیلگر ارشد و مدرس حوزه NFT

سوالات متداول
چرا باید در دوره جامع شرکت NFT کنیم؟

حوزه NFT همواره فرصت‌های درآمدزایی بالایی داشته است اما به دلیل کافی نبودن منابع آموزشی، این حوزه کمتر در ایران مورد توجه قرار گرفته است. دوره جامع NFT بیتفا را می‌توان تکمیل‌ترین و به روز ترین دوره موجود در حوزه NFT دانست که با کمک خدمات ارائه شده در این دوره دانشجویان را با تمام روش‌های کسب سود از این بازار آشنا می‌کند؟

آیا حوزه NFT درآمد زا است؟

حوزه NFT یکی از درآمدزا ترین حوزه‌های بازار رمزارزهاست و با توجه به پتانسیل‌های بالایی که دارد صنایع مختلف و سازمان‌های نامدار را جذب خود کرده است. با توجه به افزایش توجهات و تزریق نقدینگی به این حوزه، فرصت‌های درآمدزایی بسیار زادی در این حوزه در حال شکل گیری است!!

دستاوردهای این دوره چیست؟

دوره جامع NFT یک دوره جامع و صفر تا صد است و هر موردی که مخاطب برای کسب سود از بازار NFT نیاز دارد در این دوره ارائه شده است. داشنجویان این دوره پس از گذراندن این دوره قادر خواهند بود به راحتی به معامله NFT ها بپردازند، شرایط هر کالکشنی را تحلیل کنند و بتوانند مناسب‌ترین NFT ها را پیدا کرده و از آن‌ها سود کسب کنند.

چرا یک NFT باید ارزش داشته باشد؟

در پاسخ باید گفت خرید یک ان اف تی دلیل های مختلفی از جمله افرادی که از آن کلکسیون حمایت می‌کنند، اثری هنری که پروژه دارد، تیمی که پشت پروژه است و از همه مهمتر کاربردی که داشتن یک NFT از یک کالکشن به ما می‌دهد دارد. به طور مثال ما با داشتن یک ان اف تی از کالکشن میمون های خسته (bored ape yacht club) به قابلیت های مختلفی از جمله شرکت در رویدادهای خصوصی که فقط افرادی که دارای این ان اف تی ها هستند و از افراد سطح بالای جامعه هستند دسترسی می‌دهد.

در کانال Bitfa-NFT چه خدماتی ارائه می‎‌شود؟

در کانال Bitfa-NFT فرصت‌های برتر حوزه‌ها NFT معرفی می‌شود؛ البته فقظ ارائه فرصت نیست، در این کانال دلایل انتخاب NFT مورد نظر نیز گفته می‌شود تا دانشجویان علاوه بر امکان درآمدزایی یک بستر آموزشی تجربی نیز داشته باشند. اشتراک این کانال به همراه دوره آموزشی به دانشجویان ارائه می‌شود.

پشتیبانی دوره جامع NFT به چه صورت است؟

پشتیبانی و منتورشیپ این دوره مستقیماً بر عهده خود مدرس دوره است؛ این یک فرصت بزرگ برای دانشجویان است 3 ماه ارتباط مستقیم با مدرس دوره داشته باشند و پاسخ تمام سوالات خود را از این طریق دریافت کنند.

نظرات دانشجویان
طاحا مهروند
آرمین تسعیری
علی حسینی

اطلاعات دوره

آموزش جامع NFT + اشتراک کانال Bitfa NFT + سه ماه کوچینگ اختصاصی

5,800,000
۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ثبت نام در دوره
دوره آموزشی NFT ها + نحوه معامله آنها در Marketplace ها
5,800,000 ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
پشتیبانی