جستجو در بیتفا

تحلیل تکنیکال کاردانو (ADA)

تحلیل تکنیکال به ما اجازه میدهد رفتار قیمتی جفت ارزها را بررسی کرده و پیشبینی کنیم. ارز دیجیتال ADA ارز بومی شبکه کاردانو است و هولدرها و کاربرانی زیادی دارد. تحلیل گران بیتفا در این صفحه تحلیل و دیدگاه خود را نسبت به ارز کاردانو (ADA) قرار می‌دهند. می‌توانید به صورت روزانه این صفحه را چک کنید تا از آخرین آپدیت‌های تحلیل تکنیکال ارز آدا با خبر شوید.

قیمت لحظه ای و اطلاعات بیشتر
 
حجم بازار
میلیارد دلار
قیمت ریالی
33,927
قیمت فعلی
$0.590029
تحلیل فوری کاردانو (10 بهمن)

کاردانو بخریم یا بفروشیم؟

رمز ارز کاردانو در تایم فریم 4 ساعته مقاومت مهم 0.51 دلار خودش را با قدرت به سمت بالا شکست. مقاومت شکسته شده اکنون به حمایت قیمتی تبدیل شده و انتظار رشد قیمت را تا اعداد بالاتر را داریم.

روند قیمتی فعلا کاملا صعودی است و هر اصلاح رو به پایینی فرصت خوبی برای ورود خریداران محسوب می‌شود، بکر ترین محدوده برای ورود معامله گران نیز ناحیه 0.52 دلار است.

مقاومت های پیش روی قیمت ناحیه 0.568 دلار می‌باشد که معامله گران می‌توانند برای قرار دادن حد سود نیز از آن استفاده کنند.

معامله گران عزیز توجه داشته باشید که برای بالا بردن احتمال برد خود از انجام معاملات خلاف جهت دوری کنید؛ و برای کاهش ریسک معاملات خود از تریگر های معاملاتی استفاده کنید.

 

برای اطلاع از قیمت لحظه‌ای کاردانو بر روی لینک "قیمت لحظه ای کاردانو" کلیک کنید!

 

تحلیل تکنیکال کاردانو

 

نظر شما راجب روند قیمتی کاردانو چیست؟ نظرات خود را برای ما کامنت کنید!

بررسی روند کاردانو در تایم فریم های کوتاه مدتی (26 دی)

بررسی روند کاردانو در تایم فریم های کوتاه مدتی

رمز ارز کاردانو در تایم فریم 4 ساعته ساختاری کاملا نزولی دارد ولی با توجه به رسیدن قیمت به یک محدوده حمایتی بکر، انتظاری که می‌توانیم از روند آتی این رمز ارز داشته باشیم، رشد قیمت تا مقاومت مهم 0.5757 دلار است و سپس ادامه ریزش قیمت تا اعداد و سطوح خیلی پایین تر مثل 0.46 دلار. هر اصلاحی فرصت ورود هر دو گروه می‌تواند محسوب شود، لازم به ذکر است تنها بر روی نواحی رسم شده وارد معامله شوید.

معامله گران عزیز توجه داشته باشید که برای بالا بردن احتمال برد خود از انجام معاملات خلاف جهت دوری کنید؛ و برای کاهش ریسک معاملات خود از تریگر های معاملاتی استفاده کنید.

 

برای اطلاع از قیمت لحظه‌ای کاردانو بر روی لینک "قیمت لحظه ای کاردانو" کلیک کنید!

 

تحلیل تکنیکال کاردانو

 

نظر شما راجب روند قیمتی کاردانو چیست؟ نظرات خود را برای ما کامنت کنید!

تحلیل ارز دیجیتال کاردانو – آیا رشد ارز ADA ادامه دار است؟ (23 آذر)

ارز دیجیتال کاردانو یکی از محبوب‌ترین ارزهای بازار مخصوصاً در میان کاربران ایرانی است. در چرخه صعودی قبلی، ارز ADA رشد بسیار خوبی از خود نشان داد و توجه کاربران زیادی را به خود جلب کرد. اما در چرخه نزولی ریزش زیادی داشت و هولدرهای خود را نا امید کرد. اکنون هولدرهای ارز آدا منتظر بازگشت قیمت به سقف تاریخی خود هستند. اما تحلیل کاردانو چه پیامی برای ما دارد؟ آیا رشد اخیر کاردانو نشانه‌ای برای رشد قیمت تا سطح یک دلار است؟

در این مقاله تحلیلی از سایت بیتفا، قصد داریم به تحلیل تکنیکال ارز کادانو در تایم فریم‌های مختلف بپردازیم. با این تحلیل، یک دیدگاه جامع در رابطه با آینده کاردانو خواهید داشت؛ پس با ما همراه باشید.

 

تحلیل بلندمدت ارز کاردانو (ADA)

برای بررسی روند کلی و آینده ارز دیجیتال کاردانو به تحلیل نمودار هفتگی کاردانو می‌پردازیم. در این نمودار شاهد شکست یک مقاومت مهم در ناحیه 0.45 دلار بودیم. بعد از شکست، اکنون این مقاومت نقش حمایت را برای قیمت دارد و یک سطح حمایتی بسیار مهم به حساب می‌آید. با توجه به قدرت کندل‌ها در شکست رو به بالا این محدوده و ساختار فعلی قیمت، یک روند صعودی برای ارز ADA متصور هستیم. در تایم فریم هفتگی، ساختار کلی کاملاً صعودی است و انتظار تداوم این روند صعودی را داریم.

هر اصلاح رو به پایین به سطح 0.45 دلار، یک فرصت مجدد برای ورود خریداران است. بهترین و جذاب‌ترین محدوده برای ورود سرمایه گذاران بلندمدت همین محدوده 0.45 دلار است. اگر قیمت تا این سطح اصلاح کند، شرایط بسیار جذاب برای خریدان ایجاد خواهد شد تا مجدد وارد معاملات خرید شوند. اولین هدف قیمتی ما برای رشد ارز ADA محدوده 1 دلار است. قیمت به راحتی می‌تواند در یک روند صعودی به این نواحی برسد.

تحلیل هفتگی ارز کاردانو

نتیجه : در تحلیل تکنیکال ارز کاردانو شاهد یک روند صعودی برای قیمت هستیم. هر اصلاح رو به پایینی به سمت محدوده 0.45 دلار یک فرصت خرید است. می‌توانیم اولین حد سود این رالی صعودی را در محدوده 1 دلار قرار دهیم.

 

تحلیل کوتاه مدت ارز کاردانو

بالاتر روند کلی قیمت ارز آدا در بلندمدت را بررسی کردیم و یک دیدگاه جامع نسبت به آن شکل دادیم. اما برای معاملات کوتاه مدت‌تر و حتی شناسایی نقاط ورود بهینه برای بلندمدت باید به تحلیل کوتاه مدت‌تر بپردازیم. در ادامه به تحلیل نمودارهای روزانه، 4 ساعته و 30 دقیقه‌ای ارز کاردانو خواهیم پرداخت.

 

تحلیل نمودار روزانه ارز کاردانو

در هفته گذشته ارز ADA رشد بسیار خوبی از خود نشان داد و اکنون در حال تشکیل یک کانال صعودی است. اگر قیمت بتواند این کانال صعودی را تشکیل دهد و حفظ کند، رشد قیمت تا 1 دلار دور از ذهن نخواهد بود. خریداران جا مانده از رشد کاردانو می‌توانند در کف این کانال صعودی و در محدوده قیمتی 0.56 دلار دیدگاه خرید ایجاد کنند. اگر قیمت پس از واکنش به این سطح کندل‌های برگشتی ثبت کند، می‌توانیم با اطمینان بیشتر وارد معاملات خرید شویم.

تحلیل روزانه ارز دیجیتال آدا

نتیجه : در تحلیل روزانه ارز کاردانو شاهد ایجاد یک کانال صعودی هستیم. می‌توانیم در کف این کانال (محدوده 0.56 دلار) خریدار باشیم و حد سود خود را در نواحی 1 دلار قرار دهیم.

 

تحلیل 4 ساعته برای خریداران جا مانده از رشد اخیر کاردانو

در تحلیل نمودار 4 ساعته به دنبال نقاط ورود بهینه برای کاربران جا مانده از رشد اخیر کاردانو هستیم. در این نمودار، کانال صعودی ارز کاردانو را به صورت ملموس‌تری شاهد هستیم. اما در آرایش اخیر کندل‌های 4 ساعته شاهد ایجاد یک پیوت در سقف اخیر قیمت هستیم. کندل‌های برگشتی در این تایم فریم احتمال ریزش قیمت تا کف کانال (محدوده 0.56 دلار) را بیشتر می‌کنند.

خریداران جا مانده از رشد اخیر کاردانو می‌توانند در این نواحی دیدگاه خرید ایجاد کنند. به این معنا که منتظر باشند قیمت به کف کانال واکنش دهد و پس از مشاهده کندل‌های تایید برای ورود، وارد معاملات خرید شوند.

فرصت خرید برای ارز آدا

نتیجه : سناریویی که در تحلیل روزانه متصور بودیم، در تحلیل 4 ساعته ارز آدا بشدت ملموس‌تر است. تحلیل 4 ساعته مهر تاییدی برای این سناریو به حساب می‌آید.

 

یک فرصت کسب سود کوتاه مدت از ارز کاردانو

برای شناسایی فرصت‌های کوتاه مدت در ارز کاردانو، به تحلیل نمودار 30 دقیقه می‌پردازیم. در این نمودار شاهد یک فرصت برای کسب سود از معاملات فروش (Sell) هستیم.

قیمت ارز کاردانو در تایم فریم 30m، در سقف یک کانال ماژور قیمتی قرار گرفت و درگیر یک مقاومت داینامیک شد. با توجه به عدم قدرت کندل‌های اخیر در شکست این سطح، انتظار داریم قیمت یک روند نزولی را شروع کند. البته یک سطح حمایتی استاتیک در محدوده 0.63 دلار قرار دارد که ممکن است از ریزش بیشتر قیمت جلوگیری کند. با شکست رو به پایین این سطح حمایتی، می‌توانیم وارد معاملات فروش شویم و حد سود خود را در محدوده 0.56 دلار قرار دهیم. معامله گران کوتاه مدت می‌توانند از این ریزش کسب سود کنند.

تحلیل کوتاه مدت ارز کادانو

نتیجه : در تحلیل کوتاه مدت ارز آدا شاهد یک روند نزولی هستیم. اگر سطح 0.63 دلار رو به پایین بشکند، می‌توانیم وارد معاملات فروش شویم و حد سود خود را در نواحی 0.56 دلار قرار دهیم.

 

خلاصه تحلیل تکنیکال ارز کاردانو امروز 23 آذر

تا به اینجا این مقاله تحلیلی 4 تایم فریم مختلف از قیمت ارز آدا را تحلیل و بررسی کردیم. در ادامه یک جمع‌بندی کامل از تحلیل تکنیکال کاردانو ارائه خواهیم داد :

  • ساختار کلی قیمت صعودی است و قیمت می‌تواند تا 1 دلار رشد کند.
  • بهینه‌ترین نقطه ورود برای سرمایه گذاران سطح 0.45 دلار است. (البته احتمال ریزش تا این سطح بالا نیست)
  • در تایم فریم‌های روزانه و 4 ساعته شاهد یک کانال صعودی هستیم. قیمت می‌تواند تا کف این کانال (سطح 0.56) اصلاح کند و سپس روند صعودی خود تا نواحی 1 دلار را شروع کند.
  • در کوتاه مدت اگر سطح 0.63 دلار روبه پایین شکست می‌توانیم وارد معاملات فروش شویم و حد سود را در نواحی 0.56 دلار قرار دهیم.

این خلاصه‌ای از آخرین تحلیل تکنیکال ارز کاردانو در تایم فریم‌های مختلف است.

 

بررسی داده‌ها و تحلیل فاندامنتال ارز کاردانو

علاوه بر تحلیل تکنیکال، داده‌های فاندامنتالی نیز برای پیش بینی آینده ارزهای دیجیتال اهمیت دارند. در ادامه نگاهی کوتاه به تحلیل فاندامنتال ارز آدا خواهیم داشت.

با توجه به گزارش سایت Coindesk قیمت ارز آدا 17 درصد رشد داشت و TVL این شبکه به 450 میلیون دلار رسید. در رالی صعودی سال 2021 یکی از معایب شبکه کاردانو عدم ایجاد اکوسیستم قدرتمند بود. اما اکنون و با توجه به داده‌های سایت Defillama شاهد رشد بالا در TVL شبکه کاردانو هستیم. در هفته گذشته در جمع 30 بلاکچین برتر، کاردانو بیشترین رشد TVL را از خود ثبت کرد. این نشان می‌دهد اکوسیستم کاردانو رو به رشد است و می‌توانیم بر روی آینده آن خوش بین باشیم.

اگر شاهد گسترش ابعاد این اکوسیستم باشیم، کاربرد ارز ADA بیشتر خواهد شد و در نتیجه شاهد رشد قیمتی آن خواهیم شد.

 

توجه کنید این مطلب هیچگونه پیشنهاد مالی و سرمایه گذاری نیست. این مطلب صرفاً دیدگاه تحلیل‌گران بیتفا نسبت به شرایط بازار است!

تحلیل فوری کاردانو ( ۷ آذر)

طبق انتظاری که در تحلیل ۳۰ آبان کاردانو داشتیم، قیمت ریزش خوبی از خودش نشان داد و توانستیم آن را شکار کنیم.

 

بررسی کاردانو در تایم فریم ۱ ساعته!

رمز ارز کاردانو ساختاری کاملا نزولی قرار گرفته و در حال تشکیل سقف ها و کف های پایین تر است. انتظار داریم با توجه به قدرتمند بودن کندل های نزولی و عدم حضور خریدار در بازار، روند نزولی ادامه دار باشد و شاهد رسیدن قیمت به اعداد پایین تری باشیم.

بکر ترین محدوده برای ورود فروشندگان، محدوده 0.376 دلار است و سطح حمایتی پیش روی قیمت که برای قرار دادن حد سود نیز می‌توان از آن استفاده کرد، ناحیه 0.366 دلار می‌باشد.

 

معامله گران عزیز توجه داشته باشید برای افزایش نرخ برد معاملات خود از انجام معاملات خلاف جهت دوری کنید و برای کاهش ریسک معاملات خود از تریگر های معاملاتی استفاده کنید.

 

برای اطلاع از قیمت لحظه‌ای کاردانو بر روی لینک "قیمت لحظه ای کاردانو" کلیک کنید!

 

تحلیل تکنیکال کاردانو

 

نظر شما راجب روند قیمتی کاردانو چیست؟ نظرات خود را برای ما کامنت کنید!

تحلیل فوری کاردانو (30 آبان)

طبق انتظاری که در تحلیل 16 آبان کاردانو داشتیم، قیمت رشد خوبی از خودش نشان داد و توانستیم آن را شکار کنیم.

 

بررسی کاردانو در تایم فریم 4 ساعته!

رمز ارز کاردانو در تایم فریم 4 ساعته وارد ساختاری کاملا نزولی شده و انتظار ورود فروشندگان را می‌توانیم داشته باشیم. با توجه به مومنتوم قدرتمند کندل های نزولی و از بین رفتن حمایت های مهم قیمتی در تایم فریم های کوتاه مدتی مثل 1 ساعته و 30 دقیقه، انتظار داریم قیمت خودش را به نواحی مناسبی برای ورود مجدد خریداران برساند و در این مسیر فروشندگان کوتاه مدتی می‌توانند از گام نزولی که قیمت در حال تشکیل آن است کسب سود کنند. محدوده حمایتی پیش روی قیمت برای قرار دادن حد سود نیز می‌تواند مناسب باشد، محدوده 0.3400 دلار است و بکر ترین محدوده برای ورود نیز ناحیه 0.38 دلار می‌باشد.

معامله گران عزیز توجه داشته باشید که برای بالا بردن احتمال برد خود از انجام معاملات خلاف جهت دوری کنید؛ و برای کاهش ریسک معاملات خود از تریگر های معاملاتی استفاده کنید.

 

برای اطلاع از قیمت لحظه‌ای کاردانو بر روی لینک "قیمت لحظه ای کاردانو" کلیک کنید!

 

تحلیل تکنیکال کاردانو

 

نظر شما راجب روند قیمتی کاردانو چیست؟ نظرات خود را برای ما کامنت کنید!

تحلیل اورژانسی کاردانو (۱۶ آبان)

طبق انتظاری که در تحلیل ۲۵ مهر کاردانو داشتیم، قیمت ریزش خوبی از خودش نشان داد و توانستیم آن را شکار کنیم.

 

کاردانو بخریم یا بفروشیم؟

رمز ارز کاردانو در تایم فریم 1 ساعته در حال رسیدن به یک سطح حمایتی مهم در محدوده 0.34 دلار است. انتظاری که می‌توانیم برای گام بعدی قیمت داشته باشیم، رشد قیمت و رسیدن قیمت به محدوده مقاومتی 0.374 دلار است. لازم به ذکر است که اگر سطح حمایتی مذکور با قدرت شکسته شود به مقاومت تبدیل خواهد شد و بایستی وارد پوزیشن های معکوس شویم، البته احتمال رخ دادن این سناریو بسیار کم است ولی خوب است برای هر حرکت بازار برنامه داشته باشیم.

 

معامله گران عزیز توجه داشته باشید که برای بالا بردن احتمال برد خود از انجام معاملات خلاف جهت دوری کنید؛ و برای کاهش ریسک معاملات خود از تریگر های معاملاتی استفاده کنید.

 

برای اطلاع از قیمت لحظه‌ای کاردانو بر روی لینک "قیمت لحظه ای کاردانو" کلیک کنید!

 

تحلیل تکنیکال کاردانو

 

نظر شما راجب روند قیمتی کاردانو چیست؟ نظرات خود را برای ما کامنت کنید!

تحلیل فوری کاردانو (۲۵ مهر)

طبق انتظاری که در تحلیل ۱ مهر کاردانو داشتیم، قیمت ریزش خوبی از خودش نشان داد و توانستیم آن را شکار کنیم.

 

هشداری جدی برای خریداران کاردانو!

رمز ارز کاردانو در تایم فریم روزانه به محدوده مقاومتی 0.261 دلار واکنش خوبی نشان داد که بیانگر قدرت گرفتن فروشندگان در بازار است. 

ساختار بازار کاملا نزولی و با توجه‌ به اینکه رشد اخیر کاردانو اولین حرکت خلاف ریزش است، به احتمال بسیار زیاد منجر به تشکیل کف قیمتی جدید خواهد شد.

هر اصلاح رو به بالایی فرصت ورود فروشندگان محسوب می‌شود و بکرترین محدوده برای ورود نیز ناحیه 0.261 دلار است.

 

معامله گران عزیز توجه داشته باشید که برای بالا بردن احتمال برد خود از انجام معاملات خلاف جهت دوری کنید؛ و برای کاهش ریسک معاملات خود از تریگر های معاملاتی استفاده کنید.

 

برای اطلاع از قیمت لحظه‌ای کاردانو بر روی لینک "قیمت لحظه ای کاردانو" کلیک کنید!

 

تحلیل تکنیکال کاردانو

 

نظر شما راجب روند قیمتی کاردانو چیست؟ نظرات خود را برای ما کامنت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آواتار

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد