جستجو در بیتفا

قیمت لحظه ای متیک (MATIC)

$0.75552
نرخ تتر : ۵۷,۹۹۸ تومان

متیک یک رمز ارز مقیاس پذیر لایه 2 می‌باشد که قابلیت همکاری برای ساخت بلاک چین های سازگار با اتریوم را فراهم می کند. در اصل، شبکه Polygon به عنوان یک لایه الحاقی برای اتریوم عمل می کند که لایه اصلی را تغییر نمی دهد.

معاملات روزانه
میلیارد دلار
حجم بازار
میلیارد دلار
سکه در گردش
۹,۲۸۲,۹۴۳,۵۶۶
عرضه کل
۱۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰

جزئیات متیک

قیمت متیک
$0.75552
به تومان
۴۳,۸۱۸ تومان
حجم کل بازار
میلیارد دلار
حجم معاملات روزانه
میلیارد دلار
پایین ترین/بالاترین
در 24 ساعت گذشته
$0.704845 / $0.742439
رتبه در مارکت
21
اوج قیمت دلاری
$2.92
تغییرات از اوج تاکنون
%
نرخ دلار
۵۷,۹۹۸ تومان
تاریخ اوج قیمت
1400/10/06
تغییرات یک ساعته
%
تغییرات 24 ساعت گذشته
%
تغییرات 7 روز گذشته
%
تغییرات 14 روز گذشته
%
تغییرات 1 ماه گذشته
%
تغییرات 2 ماه گذشته
%
تغییرات 6 ماه گذشته
%
تغییرات 1 سال گذشته
%
الگوریتم هش
تاریخ پیدایش

نمودار متیک در چند ماه اخیر

۴۳,۸۱۸ تومان

پالیگان(Matic)

Polygon یک راه حل مقیاس پذیر لایه 2 است که در اکتبر سال 2017 بر روی شبکه اتریوم (ERC-20) ساخته شد و  در جهت کمک به مقیاس پذیری، کاهش هزینه تراکنش، سرعت تراکنش و زیرساخت بلاک چین طراحی شده است. مواردی که نام برده شد، از جمله محدودیت‌های فعلی اتریوم هستند. Polygon از مکانیزم اجماع اثبات سهام اصلاح شده استفاده می‌‌کند که امکان دستیابی به اجماع با هر بلوک را فراهم می‌کند. روش اثبات سهام مستلزم آن است که مشارکت‌کنندگان شبکه در ازای حق اعتبارسنجی Polygon، MATIC خود را به اشتراک بگذارند. تراکنش‌های شبکه، اعتبارسنجی‌های موفق در شبکه Polygon با MATIC پاداش می‌گیرند. پالیگان یک پروژه متن باز با تیمی بین‌المللی و غیر متمرکز از توسعه‌دهندگان است و بیش از 3000   dapp (برنامه غیرمتمرکز) در پالیگان فعال است. در حقیقت پالی‌گان، توسعه یافته پروژه موفق شبکه متیک (Matic Network) است و در ابتدا راه‌حلی برای مشکل مقیاس‌پذیری شبکه اتریوم بود که همکاری با پروژه‌هایی مانند Decentraland و MakerDAO  و حمایت رهبران این صنعت مانند بایننس و کوین بیس به ادامه گسترش آن کمک کرد. جانتی کانانی (Janti Kanani) بنیانگذار و مدیر عامل پالی‌گان و یک معمار فناوری خلاق و باتجربه است. او قبل از این پروژه به عنوان دانشمند ارشد داده در Housing.com، بزرگترین پلتفرم جستجو خانه در هندوستان مشغول به کار بوده است. سندیپ نیلوال (Sandeep Nailwal) دیگر هم بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی پالیگان متیک است. او در گذشته مشاور مدیر شرکت Deloitte و مدیر عامل سابق  Scopeweaver.com، بزرگترین مارکت پلیس خدماتی هندوستان بوده است.

ارزش بازار یا مارکت کپ (Market Cap) پالیگان(Matic)

Polygon یکی از بزرگترین پروژه‌های صنعت کریپتو است که در اصل برای انجام تراکنش‌ها بر روی بلاک چین اتریوم جهت سریع‌تر و ارزان‌تر کردن آن‌‌ها نسبت به شبکه اصلی طراحی شده است. متیک یکی از رمز ارزهای آینده دار و بسیار جذاب برای سرمایه گذاری است که امروزه بسیاری از سرمایه گذاران بزرگ اقدام به خرید و نگهداری آن کرده‌اند. وجود یک جامعه فعال و تعداد رو به رشد پروژه‌ها در این اکوسیستم، از جمله عوامل افزایش تقاضا برای توکن Matic هستند. متیک، دارای ارزش بازار 11. 54 میلیارد دلار است و در میان رمز ارز‌‌ها بر اساس شاخص ارزش بازار یا مارکت کپ Market Cap، در رده 16 سایت coinmarketcap قرار دارد.

قیمت لحظه‌‌ای پالیگان(Matic)

پتانسیل فنی شبکه پالیگان، آپدیت‌ها و به روز سانی‌های طبق نقشه راه، نسبت مصرف انرژی بسیار پایین تر نسبت به پروژه‌ای مثل اتریوم و همچنین ارائه راهکارهای کاربردی به منظور استفاده از این شبکه در دنیای واقعی، از همان روزهای اول این امید را در دل افراد فعال در دنیای رمز ارزها ایجاد کرده بود که پالیگان می‌تواند از نظر کاربردی بودن و به طبع از آن، از نظر قیمتی نیز رشد چشمگیری داشته باشد. با این وجود طی این سال‌ها بخصوص در یک سال اخیر، قیمت پالیگان همیشه نوساناتی داشته است که ناشی از اخبار مختلف منتشر شده از شبکه پالیگان است.

تاریخچه قیمت پالیگان(Matic)

شبکه پالیگان، توکن‌های خود را از طریق IEO در لانچ‌پد بایننس از 24 تا 26 آوریل 2019 توزیع کرد. در طول IEO، 1.9 میلیارد توکن از مجموع عرضه 10 میلیاردی توزیع شد که به پروژه کمک کرد تا سقف 5 میلیون دلاری خود را افزایش دهد. بالاترین ارزش توکن MATIC یا به عبارت دیگر، بالاترین نقطه ارزشی که این توکن از زمان عرضه خود توانسته به آن صعود کند، در 27 دسامبر 2021 بود که به ارزش 2.92 دلار آمریکا رسید. پیش از آن، این توکن در 6 دسامبر 2021، با ارزش 1.76 دلار آمریکا، کمترین ارزش را از لحاظ قیمتی تجربه کرد. اطمینان حاصل کنید که قبل از خرید توکن تحقیقات بیشتری انجام دهید تا بتوانید دیدگاهی عمیق از قیمت رمز ارز Polygon داشته باشید.

قیمت پالیگان(Matic) در سال 2021

قیمت MATIC، توکن بومی Polygon، در یک حرکت صعودی چهار هفته‌ای حدود 760 درصد افزایش یافت و از 0.34 دلار در 20 آوریل 2021 به 2.68 دلار در 18 می ‌2021 افزایش یافت. پس از ثبت بالاترین رکورد خود، MATIC در 23 می‌به 1.09 دلار سقوط کرد، اما سریعا در 26 می ‌2021 دوباره بازگشت و به 2.21 دلار رسید. قیمت توکن به تدریج تا 20 ژوئیه 2021 به 0.69 دلار کاهش یافت و در مقابل، تا پایان ماه اکتبر، قیمت MATIC به بالاترین حد خود یعنی 2.13 دلار رسید. این توکن از آن زمان تا حدودی قدرت خود را از دست داده است و از 2.13 در 28 اکتبر به 1.58 دلار در نوامبر 2021 رسیده است. افزایش در دسامبر آن را به 2.92 دلار رساند - بالاترین قیمت تمام دوران - قبل از اینکه به 2.15 دلار بازگردد. آیا توکن MATIC می‌تواند از آخرین فشارها عبور کند و حرکت صعودی را در سال 2022 از سر بگیرد؟ با توجه به پیش‌بینی کوتاه‌مدت تا میان‌مدت متیک در سال جاری، معامله‌گران باید به چندین سطح حمایت و مقاومت توجه کنند.

روند رشد پالیگان(Matic)

Polygon در سال 2021 Polygon Studios را راه‌اندازی کرد، یکی از شرکت‌های تابعه Polygon که بر روی بازی‌های بلاک چین و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) تمرکز دارد که در صورت موفقیت، می‌تواند Polygon را به عنوان ارائه‌دهنده فناوری پیشرو برای بازی‌های غیرمتمرکز و NFTها معرفی کند. در ژانویه 2022، Polygon یک مدیر ارشد اجرایی (CEO) جدید گرفت. رایان واتس از یوتیوب به Polygon پیوست، جایی که او رئیس بخش بازی بود. به علاوه، با توجه به کارایی و کاربرد این شبکه، می‌توان انتظار داشت که Polygon مشارکت‌های جهانی زیادی را در آینده انجام خواهد داد. در آینده، این اتفاق خواهد افتاد زیرا که Polygons در مقایسه با اتریوم، سطح بسیار بالاتری از انعطاف پذیری و همچنین مقیاس پذیری را ارائه می‌دهد. یکی از بزرگترین شراکت‌هایی که در اینجا قابل ذکر است Zipmex است. این به این دلیل است که پلتفرم Zipmex NFT در تایلند بر روی شبکه Polygon Matic ساخته می‌شود و احتمالاً در آینده نیز چنین مشارکت‌هایی بیشتر خواهد شد. لازم به ذکر است، در 19 آگوست 2021، شبکه Polygon ایجاد یک سازمان غیرمتمرکز مستقل (DAO) را اعلام کرد، سیستمی که هدف آن تشکیل کمیته‌ها و ترویج بحث بین پروژه‌هایی مانند Sushi، Aave، QuickSwap و غیره به عنوان ابزاری برای آوردن DeFi به میلیون‌‌ها کاربر بعدی است، و این احتمالاً همان چیزی است که در سال 2022 از شبکه پالیگان بیشتر خواهیم دید.

سرمایه گذاری در پالیگان(Matic)

Polygon (MATIC) یک انتخاب سرمایه گذاری خوب برای هر سرمایه گذار جدی است، این پروتکل خود را به عنوان پیشرو در راه حل مقیاس‌‌پذیر لایه 2 معرفی کرده است و به طور مداوم در حال نوآوری و توسعه شبکه می‌‌باشد. این مهم است که خودتان تحقیق کنید و همیشه به یاد داشته باشید که تصمیم شما برای معامله به نگرش شما نسبت به ریسک، تخصص شما در بازار، گسترش سبد سرمایه گذاری شما و میزان احساس راحتی در مورد از دست دادن پول بستگی دارد. هرگز نباید پولی را سرمایه گذاری کنید که توانایی از دست دادن آن را ندارید.

 

 

candle نمودار تحلیل تکنیکال متیک

نمودار تمام صفحه