جستجو در بیتفا

قیمت لحظه ای او کی تی (OKT)

$18.94
نرخ تتر : ۵۷,۵۰۰ تومان

او کی تی (OKT)OKT توکن بومی OKChain است که بهعنوان توکن پایه برای مکانیزم اجماع OKChain Delegated Proof of Stake (DPoS) عمل میکند. همانند توکن های بومی سایر زنجیره های ...

معاملات روزانه
میلیارد دلار
حجم بازار
میلیارد دلار
سکه در گردش
۱۷,۸۴۷,۴۸۰
عرضه کل
۱۷,۸۴۷,۲۶۰

جزئیات او کی تی

قیمت او کی تی
$18.94
به تومان
۱,۰۸۹,۰۵۰ تومان
حجم کل بازار
میلیارد دلار
حجم معاملات روزانه
میلیارد دلار
پایین ترین/بالاترین
در 24 ساعت گذشته
$18.49 / $19.24
رتبه در مارکت
199
اوج قیمت دلاری
$250.53
تغییرات از اوج تاکنون
%
نرخ دلار
۵۷,۵۰۰ تومان
تاریخ اوج قیمت
1400/02/20
تغییرات یک ساعته
%
تغییرات 24 ساعت گذشته
%
تغییرات 7 روز گذشته
%
تغییرات 14 روز گذشته
%
تغییرات 1 ماه گذشته
%
تغییرات 2 ماه گذشته
%
تغییرات 6 ماه گذشته
%
تغییرات 1 سال گذشته
%
الگوریتم هش
تاریخ پیدایش

نمودار او کی تی در چند ماه اخیر

۱,۰۸۹,۰۵۰ تومان

او کی تی (OKT)

OKT توکن بومی OKChain است که به‌عنوان توکن پایه برای مکانیزم اجماع OKChain Delegated Proof of Stake (DPoS) عمل می‌کند. همانند توکن های بومی سایر زنجیره های عمومی DPoS، دارنده OKT می تواند در انتخابات یا رای گیری گره ها شرکت کند و قیمت OKT با توسعه اکوسیستم زنجیره عمومی، به عنوان مثال DEX و سایر برنامه های DeFi روی آن تعیین می شود. بنابراین، OKT یک توکن مستقل است. OKChain مکانیسم اجماع DPoS را اتخاذ می­کند که برای کار کردن به یک توکن بومی نیاز دارد. علاوه بر این، ماهیت اکوسیستم OKChain و اکوسیستم OKX بسیار متفاوت است، اولی فناوری محور است در حالی که دومی تجارت محور است. برای ارائه بهتر و حفظ اکوسیستم بسیار خودمختار در OKChain، نیاز به صدور مداوم توکن بومی آن و همچنین یک سیستم تشویقی منعطف وجود دارد. با این حال، از آنجایی که باید هدف خود را برای ادامه کاهش قیمت OKB حفظ کنیم و از کاهش ارزش OKB برای محافظت از منافع بلندمدت دارندگان آن اجتناب کنیم، نمی‌توانیم از OKB به عنوان توکن اصلی OKChain استفاده کنیم. به همین دلیل است که OKT را به عنوان توکن اصلی OKChain ایجاد کرده­اند. آیا OKT و OKB یکسان هستند؟ آیا OKT یک توکن از دنباله OKB است؟ نه، آنها یکی نیستند. OKT و اساساً دو توکن با ویژگی‌های کاملاً متفاوت هستند.OKT تازه صادر شده، توکن بومی OKChain است که به عنوان توکن پایه برای اجماع DPoS OKChain عمل می کند. ابتدا در بلوک پیدایش آن صادر می شود و بعد از آن هر سال 1 تا 5 درصد صدور اضافی انجام می شود. از نظر ضوابط صدور، OKT ابتدا در بلوک پیدایش صادر می‌شود و بعداً هر سال با 1 تا 5 درصد صدور اضافه و 100 درصد OKT بلوک پیدایش طبق اعلامیه برای دارندگان OKB برنامه ریزی می‌شود.

ارزش بازار یا مارکت کپ (Market Cap) OKT

نگرانی های بازار OKT ارزش OKB را کاهش می دهد. با توجه به این موضوع، قیمت OKB اخیراً به وضوح نشان داده است و با توجه به اینکه ستون های قیمت دو توکن کاملاً متفاوت هستند، OKT در واقع می تواند توسعه اکوسیستم OKB را با الهام بخشیدن به حیات برنامه ها و موارد استفاده مبتنی بر OKChain افزایش دهد. بازار باید در نظر داشته باشد که عملکرد تجاری OKEx یک عامل مهم برای قیمت OKB است. به طور خلاصه، OKT و OKB اساساً متفاوت هستند، اما برای یکدیگر سودمند هستند. ارزش بازار (Market Cap) و قیمت این رمز ارز را می‌‌توانید در قسمت جزئیات مشاهده کنید.

قیمت لحظه‌‌ای OKT

OKT طی سه ماه گذشته 58.07 درصد کاهش داشته است و با توجه به ارزش بازار اندک آن، احتمال ادامه چنین حرکت قیمتی بسیار زیاد است. با این حال، سه ماه هنوز در اوایل دنیای رمز ارزها در نظر گرفته می‌شود و همچنین احتمال دارد که قیمت OKT در صورتی که تیمی قوی داشته باشد و آنچه را که در وایت پیپر خود وعده داده‌اند را عملی کند، بازگردد. بنابراین معامله گران باید مراقب باشند و باید به طور کامل تحقیق کنند و ببینند آیا OKT توسط یک تیم توسعه قوی پشتیبانی می شود و آیا فناوری OKT پتانسیل رشد دارد یا خیر. لطفاً توجه داشته باشید که این تحلیل صرفاً بر اساس اقدامات تاریخی قیمت OKT است و به هیچ وجه توصیه مالی نیست. معامله گران باید همیشه تحقیقات خود را انجام دهند و در هنگام سرمایه گذاری در رمز ارزها مراقب باشند.

تاریخچه قیمت OKT

در طول سال گذشته، OKT از پایین ترین سطح 34 دلار به ATH،  245 دلار معامله شده است.

روند رشد OKT

15 ژانویه 2021 — OKEx (www.okex.com)، یک صرافی پیشرو در حوزه رمز ارزها و مشتقات، با خوشحالی اعلام می کند که OKT - توکن اصلی اولین زنجیره تجارت با عملکرد بالا و منبع باز در جهان است. OKExChain - به زودی در OKEx فهرست می­شود. معاملات نقطه­ای OKT در برابر USDT، BTC و ETH در ساعت 8:00 صبح UTC در 18 ژانویه باز خواهد شد. همه جفت های معاملاتی OKT برای 30 روز اول معاملات، برای کاربران عادی و حرفه­ای، کارمزد معامله گیرنده و سازنده صفر خواهند داشت. OKExChain گام بعدی در تجارت غیرمتمرکز را نشان می دهد و به کاربران امکان می دهد هر چیزی را در زنجیره معامله کنند و در عین حال کنترل کامل بر دارایی های خود را حفظ کنند. پس از سه سال توسعه، OKExChain زیرساخت ایمن و کارآمد را برای ایجاد برنامه های کاربردی غیرمتمرکز - و به ویژه خدمات متمرکز بر تجارت ارائه می­دهد. OKExChain به لطف هزینه­ ها و کارمزدهای عملیاتی پایین و تجربه کاربری در دسترس، یک اکوسیستم تبادل ارزش بزرگ و بسیار بهینه را برای بهترین عملکرد معاملاتی ارائه می­دهد. به عنوان توکن بومی که زنجیره را تامین می‌کند، OKT فوراً به کاربران کمک می‌کند، از حق رای و امتیازات سهام گرفته تا پرداخت هزینه تراکنش برای صرافی‌های غیرمتمرکز و دیگر برنامه‌های DeFi ساخته شده در شبکه. پس از یک دوره دو هفته ای اولیه برای OKT، که در آن 10 میلیون توکن ایجاد شد، توکن بومی OKExChain اکنون برای همه کاربران در پلتفرم OKEx در دسترس است.

سرمایه گذاری در OKT

شما فقط باید به سایر بلاک چین ها نگاهی بیندازید و ببینید که چگونه پس از فعال شدن بلاک چین، ارزش توکن های آنها افزایش یافته است. اتریوم و BSC نمونه های خوبی از این موضوع هستند.OKT بخشی جدایی ناپذیر از اکوسیستم OEC است. با این حال، مانند همه سرمایه‌گذاری‌های آلت‌کوین، هم توکن و هم پروتکل مربوطه باید به‌طور کامل بررسی شوند. در اینجا چند نکته وجود دارد که باید قبل از قرار دادن وجوه در OKT در نظر بگیرید:

 Tokenomics

 در طول بلوک پیدایش اولیه بلاک چین، 10 میلیون توکن OKT ضرب شد. اینها بین دارندگان توکن OKB قدیمی توزیع شد و تمام تورم آتی این رمز ارز از طریق پاداش بلوک آزاد می شود. طبق وب سایت این پروژه، این باید حد بالای OKT را در حدود 41.69 میلیون قرار دهد.

 مدل نصف کردن

 مانند بیت کوین، OKT نیز از نظر تئوری حد بالایی برای عرضه کل آن دارد. این به این دلیل است که OKT از یک «مدل نصف‌سازی» پیروی می‌کند که نسبتاً مشابه مدل BTC است - که در آن پاداش بلوک دارایی هر سه سال یک‌بار 50 درصد کاهش می‌یابد. سهامداری و حاکمیت: کاربرانی که تعداد کافی توکن OKT را سپرده­گذاری می­کنند، می توانند خود را برای تایید اعتبار در شبکه OKX معرفی کنند. همه کسانی که حداقل الزامات را برآورده نمی‌کنند همچنان می‌توانند توکن­های OKT را به اعتبارسنجی‌ها واگذار کنند تا جوایزی کسب کنند. همه توکن‌های OKT سهامدار نیز حق رای در مورد همه پیشنهادات توسعه آینده را در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

 استاندارد توکن منحصربه‌فرد

مانند توکن‌های مبتنی بر اتریوم که استاندارد بسیار محبوب ERC-20 را پیاده‌سازی می‌کنند، بلاک چین OEC نیز استاندارد توکن خود را توسعه داده است. این به عنوان KIP-20 شناخته می شود. توکن‌های KIP-20 کاملاً با ماشین مجازی اتریوم (EVM) سازگار هستند و بنابراین می‌توانند به سراسر جهان منتقل شوند. این سازگاری ممکن است به تشویق پذیرش بلاک چین OEC کمک کند، که تقاضای بالاتری را برای توکن OKT ایجاد می کند.

candle نمودار تحلیل تکنیکال او کی تی

نمودار تمام صفحه