دوره آموزشی دکس‌تریدینگ

اولین و تنها دوره آموزشی دکس‌تریدینگ (Dex-Trading) و معاملات در صرافی های غیرمتمرکز (DEX) رونمایی شد! در این دوره جامع و صفر تاصد شما با دکس ها (صرافی های غیرمتمرکز)‌ به شکل کاربردی آشنا خواهید شد و می‌توانید از فرصت های بیشمار این فضای جذاب نهایت سودآوری را داشته باشید. در این دوره سعی شده آموزش ها روان و کاربردی باشه تا شما بتونین سریعا پس از گذراندن آموزش‌ها کار خود را شروع کرده و به نتایج باور نکردنی برسید!


262

تعداد شرکت‌کنندگان
2213
قسمت های دوره
6   بخش
مدت زمان دوره
+ 20   ساعت
پیش نیاز
بدون پیش نیاز
جلسات دوره
بخش 00 ) پیش نیاز و مباحث مورد نیاز جهت شروع

این قسمت بخش مقدماتی دوره می‌باشد؛ در این بخش دانشجویان به صورت با صرافی‌های داخلی و خارجی آشنا شده و خرید و فروش رمز ارزها با ریال را آموزش می‌بینند. علاوه بر آن در این بخش نحوه انتقال رمز ارزها بر بسترهای مختلف و کار با کیف پول Safe Pal را به صورت کامل آموزش خواهند دید.

1) آشنایی با دکس تریدینگ و ابزارها

در این بخش وارد دنیای شیرین DEX ها خواهیم شد. برای درک بهتر صرافی‌های غیر متمرکز یا همان دکس‌ها ابتدا تفاوت‌های این نوع از صرافی‌ها را با صرافی‌های متمرکز (CEX) و فرصت‌های موجود در DEX ها را آموزش خواهید دید. در ادامه با استاندارد ERC-20 و توکن‌های اتریوم آشنا خواهید شد و نحوه کار با صرافی UniSwap را آموزش خواهید دید. سپس به معرفی استاندارد BEP-20 و توکن‌های زنجیره هوشمند بایننس پرداخته خواهد شد و نحوه کار با صرافی PancakeSwap را آموزش خواهد دید. در ادامه نیز به آموزش دیگر بلاکچین‌ها و دیگر پلتفرم‌ها خواهیم پرداخت و نحوه کار با Dex Aggregator ها از جمله Open Ocean را آموزش خواهید داد.

2) شروع جستجو و پیدا کردن ارزهای پر پتانسیل

از این بخش روند آموزش نحوه درآمدزایی شروع می‌شود! در این بخش وبسایت‌های مهم مانیتورینگ معرفی شده و نحوه کار با آن‌ها را آموزش خواهید دید. سپس دو پلتفرم Dexscreener و Dextools را به صورت کامل معرفی کرده و نحوه استفاده بهینه از آن‌ها را آموزش خواهیم داد. در ادامه به معرفی پلتفرم‌ها و بسترهای دیگر خواهیم پرداخت تا نحوه کار با پلتفرم‌ها مانیتورینگ و جستجو مورد نظر را کامل آموزش ببینید.

3) فیلترینگ و گزینش ارز مناسب جهت ترید

این بخش را می‌توانیم یکی از مهمترین بخش‌ها دور در نظر بگیریم. در این بخش با استفاده از دو اهرم تحلیلی (تکنیکال و فاندامنتال) به گزینش ارزهای پر پتانسیل خواهید پرداخت. در بخش تکنیکال بررسی کلی نمودار، شناسایی روند و سقف و کف، شناسایی سطوح مهم و الگوهای کاربردی را آموزش خواهید دید. اما بخش فاندامنتال به دو بخش تقسیم می‌شود و تحلیل فاندامنتال را در دو سطح سطحی و عمیق از صفر تا صد آموزش خواهید دید.

4) امنیت توکن

حوزه صرافی‌های غیر متمرکز در کنار سودهای بالا، ریسک بالایی نیز دارند! شناسایی توکن‌های اسکم و راگ پول اهمیت بالا دارد و با آموزش این بخش می‌توانید ریسک خود را به حداقل برسانید. در این بخش ابزارهای کاربردی در جهت شناسایی امنیت توکن‌ها معرفی خواهد شد. در بخش امنیت توکن به پیدا کردن باگ‌ها توکن‌ها و بررسی سلامت آن‌ها پرداخته شده و بررسی سلامت قراردادهای آن‌ها آموزش داده شده است.

5) ورود به معامله

با آموزش‌های بخش‌های قبلی می‌توانید بهترین و پر پتانسیل‌ترین ارزهای موجود در بازار را شناسایی کنید، اما یک Dex Trader موفق برای کسب سود مستمر به آموزش‌های مدیریرت معامله و البته مدیریت ریسک نیاز دارد. در این بخش نحوه پیدا کردن بهترین نقاط برای ورود و خروج آموزش داده شده است. در این بخش حتی سناریوهای لازم برای مدیریت یک معامله شده اشتباه و زیان‌ده نیز آموزش داده شده است تا بتوانید با کمترین ریسک و ضرر از این معاملات خارج شوید. در ادامه نیز به نحوه مدیریت سرمایه و انواع تکنیک‌های کنترل احساسات آموزش داده شده است.

6) ژورنال نویسی - اقدام - اصلاح - نتیجه

یک DEX Trader برای گرفتن بهترین نتیجه به تمرین و تکرار نیاز دارد. در بخش آخر از دوره نحوه تمرین آموزش‌ها و بالاتر بردن سطح اعتماد به نفس در جهت گرفتن بهترین نتیجه پرداخته شده است. در این بخش نحوه بک تست گیری، اصلاح اشتباهات و تهیه ژورنال معاملاتی آموزش داده شده است.

Sample-Text
مخاطبین دوره
دانشجویان و افراد جویای شغل
افرادی که در حال حاضر منبع درآمدی ندارند و به دنبال ایجاد یک منبع درآمد برای خود هستند، باید در نظر داشته باشند این شغل واین سبک به آن ها یک منبع درآمد دلاری را هدیه می‌دهد و با استفاده از سبک دکس تریدینگ شانس این را خواهند داشت که در سریع ترین زمان به نتیجه لازم برسند و درآمد زایی خوبی از این سبک داشته باشند چرا که معاملات سبک دکس تریدینگ میزان سود‌دهی بالایی دارند.
کسانی که به دنبال درآمد دلاری هستند
اشخاصی که یک منبع درآمد دارند، حال این منبع درآمد میتواند شغل های مختلفی باشد و به دنبال ایجاد یک منبع درآمد دوم می‌باشند و‌ یا اینکه می‌خواهند درآمد دلاری نیز داشته باشند برای مثال کارمندان و...
سرمایه‌داران و کارآفرینان
کسانی که علاوه بر منبع درآمد مناسبی که دارند سرمایه مناسبی نیز دارند و به دنبال رشد سرمایه و یا حفظ ارزش پول خود هستند. با استفاده از سبک قدرتمند دکس تریدینگ و میزان سود دهی بالا این سبک این افراد نه تنها ارزش سرمایه خود را حفظ خواهند کرد بلکه روی سرمایه خود سودآوری دلاری قابل توجهی خواهند داشت.
مدرس دوره

مهدی صفری

موسس آکادمی بیتفا و پایه گذار سبک دکس تریدینگ

سوالات متداول
چرا باید در دوره Dex-Trading شرکت کنم؟

مجموعه بیتفا در ماه‌های گذشته ثابت کرده است که صرافی‌های غیر متمرکز یکی از پر پتانسیل‌ترین بازارهای معاملاتی در تمام حوزه‌های مالی هستند. فرصت‌های بازار کریپتو در قدم اول در صرافی‌های غیر متمرکز (DEX) ایجاد می‌شوند و سپس در صرافی‌های متمرکز نمایان می‌شوند. صرافی‌های غیر متمرکز این امکان را به کاربران می‌دهند تا از روز اول با یک رمزارز همراه بوده و بتوانند کل رشد و روند یک رمزارز را بگیرند. علاوه بر موارد ذکر شده کاربران ایرانی هیچگونه محدودیت و چالشی برای فعالیت در این نوع صرافی‌ها ندارد!

خدمات دوره Dex-Trading چیست؟

یک Dex Trader برای موفقیت در مسیر آموزشی خود به سه چیز نیاز دارد؛ 1) آموزش‌های تئوری - این آموزش‌ها در قالب یک فصل پیش نیاز و شش فصل آموزش ویدئویی صفر تا صد در نظر گرفته شده است. 2) آموزش‌ها عملی - آموزش‌ها عملی دوره Dex Trading در قالب یک کانال تلگرامی ارائه می‌شود که در آن مدرس دوره (آقای مهدی صفری) و تیم تحلیلگران بیتفا ارزهای مستعد و تحلیل‌های روزانه را قرار داده و شرایط مورد تایید را ذکر می‌کنند. دانشجویان با استفاده از این کانال به صورت عملی نیز نحوه پیدا کردن ارزهای پر پتانسیل را آموزش دیده و علاوه بر آن می‌توانند از این فرصت‌ها در معاملات خود استفاده کنند. 3) منتور (پشتیبان) حرفه‌ای - هر دانشجویی برای دستیابی به موفقیت به یک منتور با تجربه نیاز دارد تا همزمان با آموزش بتواند مشکلات خود را رفع کند؛ همزمان با آموزش یک منتور با تجربه از مجموعه بیتفا با دانشجو همراه خواهد بود تا به دانشجو کمک کند تا بهترین نتیجه را به دست بیاورد.

آیا دانشجویان DEX-Trading در بازار نزولی نیز می‌توانند سود کسب کنند؟

یکی از مزیت‌های آموزش‌های دوره Dex-Trading در آن است که دانشجو توانایی پیدا کردن ارزهای پر پتانسیل در تمام چرخه‌های بازار را خواهد داشت. در صرافی‌های غیر متمرکز همیشه ارزهای مستعد برای رشد وجود دارند و همانطور که مجموعه بیتفا در این مدت ثابت کرده است، در هر بازه‌ای از زمان در بازار کریپتو ارزهای مستعد برای رشد وجود دارند، یک Dex trader فقط باید بتواند آن‌ها را پیدا کند. یکی از اهداف این دوره این است که دانشجو بتواند در تمام شرایط و تمام چرخه‌های بازار سود کسب کند.

آیا دوره Dex-Trading از صفر است؟ آیا دانشجو مبتدی نیز می‌تواند از آموزش‌های این دوره استفاده کند؟

دوره Dex-Trading به نحوی آماده شده است که هر کاربری با هر میزان دانش بتواند در این دوره شرکت کرده و به بازدهی برسد. آموزش‌های این دوره با پایه‌ترین مباحث از جمله نحوه کار با کیف پول‌ها و صرافی‌ها شروع می‌شود و با تخصصی‌ترین و پیشرفته‌ترین مباحث از جمله استراتژی کسب درآمد از Dex ها، بررسی امنیت توکن و نحوه مدیریت سرمایه درست به پایان می‌رسد. دوره Dex-Trading یک دوره صفر تا صد است و به هر کاربری با هر میزان سواد و تجربه توصیه می‌شود.

کانال Dex-Traders چیست؟ این کانال چه کمکی به دانشجویان می‌کند؟

آموزش‌های عملی همیشه بهترین نتیجه را به همراه داشته‌اند. کانال Dex-Traders یک کانال تلگرامی برای دانشجویان دوره است که مدرس دوره (آقای مهدی صفری) و تیم تحلیلگران مجموعه بیتفا، تمام ارزهای مستعد در Watch-List خود را در آن به اشتراک می‎‌گذارند. ارائه Watch-List و بررسی ارزها، یک آموزش عملی برای دانشجویان است که می‌توانند به صورت زنده و پویا نحوه پیدا کردن ارزهای پر پتانسیل و مانیتورینگ آن‌ها را آموزش دیده و به تجربه خود اضافه کنند. علاوه بر آن کاربران می‌توانند از این فرصت‌های معرفی شده در معاملات خود نیز استفاده کنند و از این فرصت‌ها سود کسب کنند. ( اشتراک این کانال 3 ماه است)

آیا دوره Dex-Trading پشتیبان (mentor) دارد؟

هیچ آموزشی بدون یک منتور (پشتیبانی) حرفه‌ای نمی‌تواند بازدهی لازم را داشته باشد؛ به همین منظور مجموعه بیتفا در راستای ارائه بهترین خدمات منتورهای تخصصی برای دانشجویان در نظر گرفته است که در تمام مدت آموزش همراه با آن‌ها باشند و با پاسخ به تمام سوالات و مشکلات، یک مسیر هموار برای موفقیت ایجاد کنند.

آیا مجموعه بیتفا تضمینی برای موفقیت به دانشجو می‌دهد؟

طی ماه‌های گذشته مدرس دوره (آقای مهدی صفری) و مجموعه بیتفا توانایی‌های حوزه صرافی‌های غیر متمرکز و البته خود مجموعه را ثابت کرده‌اند. اکنون مجموعه بیتفا با توجه به پتانسیل این بازار و البته تجربه و مهارت خود مجموعه، این تضمین را می‌دهد که اگر دانشجویی به صورت کامل این دوره را آموزش ببیند و با توجه به این آموزش‌ها وارد بازار شود، پس از کسب تجربه، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به سود دهی خواهد رسید.

آزمون دوره به چه صورت هست؟

پس از پایان آموزش های دوره که 6 بخش کامل است، و شما می‌توانید این دوره را در کمتر از یک ماه به اتمام برسانید. پس از آن یک آزمون از شما گرفته می‌شود که در صورت قبولی در این آزمون می‌توانید به مرحله بعدی که عضویت در کانال دکس تریدرز است راه پیدا کنید.

پشتیبانی دوره به چه صورت انجام می‌شود؟

این دوره شامل 3 ماه پشتیبانی و کوچینگ اختصاصی می‌باشد و در طول دوره هر گونه سوالی که داشته باشید تیم پشتیبانی مشکلات شما را برطرف خواهد کرد ضمن اینکه در کنار پشتیبانی کوچینگ اختصاصی به شما کمک خواهد کرد تا از اشتباهات متداول در مسیر جلوگیری کرده و بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید.

برای دسترسی به پلتفرم های معاملاتی نیاز به احراز هویت هست؟

زمانیکه کار خود را در دکس ها شروع میکنید با خیال راحت می‌توانید بدون نیاز به احراز هویت در پلتفرم هایی که به شما آموزش داده شده به فعالیت بپردازید، یکی از مزیت های پلتفرم های حوزه دکس و صرافی های غیرمتمرکز عدم نیاز به احراز هویت می‌باشد و حتی شما در این فضا نیاز به آیپی ثابت نیز نداشته و فقط با اتصال به یک وی پی ان می‌توانید به فعالیت و ترید بپردازید.

هزینه تراکنش ها بالا نیست؟ بر روی میزان سود تاثیر نمی‌گذارد؟

با توجه به اینکه تیم بیتفا بر روی زنجیره های مختلف کار کرده و موقعیت های معاملاتی را در اختیار شما قرار خواهد داد به جز زنجیره اتریوم باقی شبکه ها از کارمزد بسیار پایینی برخوردار می‌باشند، برای مثال زنجیره بایننس اسمارت چین شما کارمزد های زیر 1 دلار پرداخت خواهید کرد و سایر شبکه های دیگر مانند آپتیمیزم و آربیتروم زیر 50 سنت می‌باشند. اما در شبکه های آربیتروم تیم بیتفا سعی داشته پروژه هایی را معرفی کند که نسبت به کارمزد این شبکه به صرفه تر باشد.

چه مدت طول می‌کشد که کامل آموزش ببینم و به درآمد برسم؟

با توجه به اینکه هدف این دوره رسیدن سریع دانشجویان به نتیجه مناسب می‌باشد، شما می‌توانید این دوره را با گذاشتن زمان 2 ساعت در روز در کمتر از یک ماه به اتمام برسانید، لازم به ذکر است برای گرفتن بهترین نتیجه از دوره انجام تمرینات بسیار مهم می‌باشد و در کنار مشاهده دوره ارسال تمرینات برای پشتیبان دوره الزامی می‌باشد.

در کانال دکس تریدرز به چه صورت موقعیت قرار می‌گیرد؟ برآیند آن به صورت ماهانه چه قدر است؟

پس از پشت سرگذاشتن 6 بخش آموزشی دوره و شرکت در آزمون و پذیرفته شدن در آن شما در کانال دکس تریدرز عضو خواهید شد که در این کانال واچ لیست تیم بیتفا منتشر خواهد شد و این به این معنی می‌باشد که مشاهدات هر روزه‌ی ما از بازار در اختیار شما قرار می‌گیرد تا شما بتوانید از این مشاهدات بهترین نتایج را بگیرید و با لیستی که خود از بازار تهیه می‌کنید تطابق داده وبتوانید بیشترین سود آوری را از این بازار داشته باشید.

نظرات دانشجویان
نمونه ارز های معرفی شده در دکس ها

اطلاعات دوره

دوره آموزشی دکس تریدینگ + سه ماه کوچینگ اختصاصی + لایسنس ابزار معاملاتی Dextrading

۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ثبت نام در دوره
دوره آموزشی دکس‌تریدینگ
۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان
heart
circle

بیتفا در شبکه های اجتماعی

بیتفا با حضور در شبکه های اجتماعی سعی دارد تا جدیدترین اخبار را در سریع ترین حالت ممکن به شما ارائه دهد. ما را در اینستاگرام ، تلگرام ، یوتیوب و آپارات دنبال کنید .