آموزش شروع با سرمایه صفر

شاید فکر کنید برای ورود به بازار ارزهای حتماً به سرمایه اولیه نیاز دارید. برخی کاربران فکر می‌کنند برای فعالیت در بازارهای مالی و بازار ارزهای دیجیتال حتماً باید مقداری سرمایه اولیه درگیر بازار کنند. اما این یک باوری کاملاً اشتباست. ما در دوره شروع با سرمایه صفر سه روش برتر که می‌توانید بدون سرمایه اولیه وارد بازار شوید را به شما آموزش خواهیم داد. در این دوره شرکت کنید تا یاد بگیرید چگونه می‌توانید بدون سرمایه اولیه به کسب درآمد از بازار رمزارزها بپردازید.


با دوره آموزشی ورود به بازار ارزهای دیجیتال با سرمایه صفر می‌توانید با کمریسک‌ترین حالت وارد این بازار شوید.

محدودیت ثبت نام
بدون محدودیت
قسمت های دوره
3 بخش
مدت زمان دوره
+1 ساعت
پیش نیاز
ندارد
جلسات دوره
بخش 1 : کسب درآمد از بازی‌های بلاکچینی (P2E)

حوزه P2E یا همان Play to Earn یکی از جذاب‌ترین بخش از بازار ارزهای دیجیتال است. این دسته شامل پروژه‌هایی است که در ازا بازی کردن به کاربران ارز دیجیتال می‌دهد. در بخش اول به معرفی این حوزه می‌پردازیم!

بخش 2 : دریافت ارز رایگان با ایردراپ (Airdrop)

ایردراپ یکی از جذاب‌ترین و پر درآمدترین حوزه‌ها در بازار رمزارزهاست. درآمدهای چند هزار دلاری، چیزی است که بارها در حوزه ایردراپ شاهد بودیم. دریافت توکن رایگان از طریق ایردراپ یکی از جذاب‌ترین روش‌های درآمدی است. بخش دوم از دوره شروع با سرمایه صفر به این حوزه اختصاص دارد.

بخش 3 : فری مینت (Free mint)

احتمالاً با حوزه NFT ها آشنایی دارید. فری مینت به فعالیت در حوزه NFT اما بدون سرمایه اولیه اشاره دارد. بخش سوم و پایانی این دوره به معرفی حوزه Free mint و فرصت‌های موجود در آن اشاره دارد.

این دوره متشکل از 3 بخش است

مخاطبین دوره
افرادی که شناخت کامل نسبت به بازار ارزهای دیجیتال ندارند

این دوره کامل از صفر و بدون نیاز به هیچگونه پیشنیاز است. کاربرانی که آشنایی کمی با بازار کریپتو و حوزه رمز ارزها دارند، می‌توانند با کمک این دوره، شناخت کافی از برخی روش‌های کسب درآمد با سرمایه صفر بدست آورند.

افرادی که قصد دارند با سرمایه صفر وارد بازار کریپتو شوند

برخی از کاربران بازار ارزهای دیجیتال، مخصوصاً گروهی از آن‌ها که به تازگی با این بازار آشنا شدند، قصد دارند با سرمایه اولیه پایین و ریسک کم وارد این بازار شوند. این دوره مخصوص این دسته از کاربران است، زیرا یاد می‌گیرند حتی بدون سرمایه اولیه نیز می‌توانند در این بازار فعالیت کنند.

افرادی که به دنبال آشنایی با حوزه‌های درآمدزایی جدید در حوزه کریپتو هستند

حوزه کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال پر از فرصت‌ها و روش‌های درآمد زایی است. برخلاف دیدگاه برخی از کاربران، بازار رمز ارزها محدود به ترید و سرمایه گذاری نیست. این بازار پر از فرصت‌های درآمدزایی است و می‌توانیم از روش‌های مختلف به کسب درآمد بپردازیم. در این دوره سه روش جذاب آموزش خواهیم داد.

مدرس دوره
تیم بیتفا

تیم آکادمی بیتفا

آموزش تخصصی حوزه رمزارزها

سوالات متداول
هدف از شرکت در این دوره چیست؟

هدف از شرکت در دوره "شروع با سرمایه صفر" آشنایی با حوزه‌ها و فرصت‌های در بازار ارزهای دیجیتال است که می‌توانید بدون سرمایه اولیه وارد آن شویم.

با آموزش در این دوره به چه چیزهایی تسلط پیدا خواهیم کرد؟

با شرکت در این دوره می‌توانید با سه حوزه درآمدزایی جذاب که به سرمایه اولیه نیاز ندارند به صورت کامل آشنایی پیدا کنید.

برای آموزش بیشتر حوزه رمز ارزها چیکار کنم؟

مجموعه بیتفا جامع‌ترین پایگاه آموزشی در حوزه ارزهای دیجیتال است. با ثبت نام در «آکادمی بیتفا» می‌توانید به تمام دوره‌ها و آموزش حوزه‌های مختلف دسترسی پیدا کنید.

برای پاسخ به سوالات خود می‌توانید به پشتیبان تلگرامی پیام دهید.

اطلاعات دوره

آموزش 3 روش جذاب برای ورود به بازار ارزهای دیجیتال بدون سرمایه اولیه

دوره شروع با سرمایه صفر
رایگان
heart
circle

بیتفا در شبکه های اجتماعی

بیتفا با حضور در شبکه های اجتماعی سعی دارد تا جدیدترین اخبار را در سریع ترین حالت ممکن به شما ارائه دهد. ما را در اینستاگرام ، تلگرام ، یوتیوب و آپارات دنبال کنید .