دوره آموزشی NFT

در این دوره مخاطب را وارد دنیای ان اف تی ها کرده و به شناختن ماهیت آن و کاربردهایی که در زندگی واقعی به ما ارایه می‌کنند می‌پردازیم.

در ادامه به آشنایی با انواع ان اف تی ها، آموزش خرید و فروش آنها در مارکت پلیس‌ها، آموزش استفاده از سیگنال‌ها و آموزش کیف پول‌های کاربردی پرداخته و با وایت لیست و فرصت‌های موحود در آن آشنا خواهیم شد!!


Sample-Text
تعداد شرکت‌کنندگان
100
قسمت های دوره
بخش
مدت زمان دوره
+2 ساعت
پیش نیاز
بدون پیش نیاز
جلسات دوره
بخش اول

در این بخش ابتدا به توضیح مفهوم NFT می‌پردازیم و سپس انواع آن را معرفی می‌کنیم. در قدم بعدی به آموزش کاربردی نحوه کار با کیف پول‌های شبکه‌های اتریوم و سولانا می‌پردازیم و سپس به سراغ پلتفرم‌ها و مارکت پلیس‌های فعال در این حوزه رفته و نحوه کار در آن‌ها و نحوه خرید و فروش NFT ها را آموزش می‌دهیم.

بخش دوم

در بخش دوم یک قدم جلوتر رفته و به صورت کاربردی تر به نحوه کسب درآمد از حوزه NFT ها می‌پردازیم. در این بخش ابتدا به آشنایی با WhiteList ها، شرکت در آن‌ها و کسب درآمد از این طریق می‌پردازیم. در ادامه به بحث امنیت پرداخته و نحوه حفظ امنیت کیف پول و دارایی‌های دیجیتالی را آموزش می‌دهیم.

NFT چیست و چه کاربردی دارد؟

توکن NFT یا توکن غیرقابل تعویض، یک دارایی دیجیتال منحصر به فرد است. هر NFT نشان دهنده مالکیت یا اثبات صحت یک آیتم یا محتوای خاص است و این کار را در درجه اول با استفاده از فناوری بلاکچین انجام می‌دهد. بر خلاف ارزهای دیجیتال که قابل تعویض هستند و می توان آنها را به صورت یک به یک مبادله کرد، NFTها به دلیل اطلاعات شناسایی منحصر به فردشان متمایز هستند.

این منحصربه‌فرد بودن به آن‌ها اجازه می‌دهد تا طیف گسترده‌ای از فایل‌های دیجیتالی مانند آثار هنری، موسیقی، ویدیوها و حتی توییت‌ها را نمایش دهند. مالکیت NFT بر روی بلاک چین ثبت می‌شود و تاریخچه شفاف و تغییرناپذیری را ارائه می‌دهد. این موضوع برای تأیید اصالت و منشأ آیتم بسیار مهم است. بازار NFT ها منجر به بازار رو به رشدی برای هنرهای دیجیتال و کلکسیون شده است؛ جایی که NFT ها اغلب با مبالغ قابل توجهی خرید و فروش می‌شوند.

مخاطبین دوره
دانشجویان و افراد جویای شغل
افرادی که در حال حاضر منبع درآمدی ندارند و به دنبال ایجاد یک منبع درآمد برای خود هستند، باید در نظر داشته باشند حوزه NFT به آن ها یک منبع درآمد دلاری را هدیه می‌دهد و با استفاده از این آموزش‌ها شانس این را خواهند داشت که در سریع ترین زمان به نتیجه لازم برسند.
کسانی که به دنبال درآمد دلاری هستند
اشخاصی که یک منبع درآمد دارند، حال این منبع درآمد میتواند شغل های مختلفی باشد و به دنبال ایجاد یک منبع درآمد دوم می‌باشند و‌ یا اینکه می‌خواهند درآمد دلاری نیز داشته باشند برای مثال کارمندان و...
افرادی که مقدار کمی سرمایه مازاد دارند
در حوزه NFT با میزان سرمایه پایین نیز می‌توان به درآمد زایی رسید و این یکی از مزیت‌های این حوزه می‌باشد. افراد با سرمایه اولیه محدود نیز می‌توانند با استفاده از این آموزش‌ها روند درآمدزایی خود را شروع کنند.
افرادی که تجربه کمی در بازار رمز ارزها دارند
این دوره از صفر است و هیچ پیشنیازی برای شرکت در این دوره لازم نیست. این دوره به نحوی طراحی شده‌ است که افرادی با کمترین تجربه و دانش نیز بتوانند از آن بهره ببرند.
مدرس دوره

فربد فریور

تحلیلگر ارشد و مدرس حوزه NFT

سوالات متداول
چرا باید در دوره NFT شرکت کنم؟

دوره رایگان NFT بیتفا می‌تواند اولین قدم برای ورود افراد به حوزه NFT ها باشد. مجموعه بیتفا با بررسی آموزش‌های موجود در رابطه با حوزه NFT را بررسی کرده و به دلیل عدم وجود منبع خوب و کافی، یک دوره رایگان راه‌اندازی کرده است تا در قدم اول کاربران را با این حوزه آشنا کند و در قدم بعدی به آن‌ها کمک کند تا در این حوزه به درآمد زایی برسند.

خدمات دوره رایگان NFT چیست؟

هدف اصلی از این دوره این است که مخاطب با حوزه NFT و نحوه خرید و فروش آن آشنا شود. سایت بیتفا در بخش "بیتفاندا" فرصت‌های مناسب این حوزه را به صورت رایگان معرفی می‌کند اما کاربران برای استفاده از این خدمات باید بتوانند با NFT ها کار کرده و آن‌ها را خرید و فروش کنند؛ پس خدمات اول ارائه آموزش در دوره رایگان و خدمات دوم ارائه فرصت‌های مناسب در بیتفاندا است. علاوه بر موارد ذکر شده در این دوره نحوه شرکت در Free-Mint ها و White-List ها نیز آموزش داده شده است که می‌تواند سومین خدمات این دوره باشد.

دستاوردهای این دوره چیست؟

کاربر پس از شرکت در این دوره قادر خواهد بود که با راحتی و البته با "حفظ امنیت کیف پول خود" بتواند با پلتفرم‌های فعال در حوزه NFT ها کار کرده و به خرید و فروش بپردازد. از این طریق می‌تواند مسیر درآمدزایی از NFT ها شروع شود.

نظرات دانشجویان

برای پاسخ به سوالات خود می‌توانید به پشتیبان تلگرامی پیام دهید.

اطلاعات دوره

دوره آموزشی آشنایی با NFT ها و نحوه معامله آن‌ها در Marketplace ها 

۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
رایگان
ثبت نام در دوره
Sample-Text
رایگان
heart
circle

بیتفا در شبکه های اجتماعی

بیتفا با حضور در شبکه های اجتماعی سعی دارد تا جدیدترین اخبار را در سریع ترین حالت ممکن به شما ارائه دهد. ما را در اینستاگرام ، تلگرام ، یوتیوب و آپارات دنبال کنید .