جستجو در بیتفا

تحلیل تکنیکال دوج کوین (Doge)

تحلیل تکنیکال به ما اجازه میدهد رفتار قیمتی جفت ارزها را بررسی کرده و پیشبینی کنیم. ارز دوج کوین به عنوان اولین میم کوین، میان کاربران محبوبیت و در نتیجه حجم معاملاتی بالایی دارد. تحلیل گران بیتفا در این صفحه تحلیل و دیدگاه خود را نسبت به ارز Doge قرار می‌دهند؛ می‌توانید به صورت روزانه این صفحه را چک کنید تا از آخرین آپدیت‌های تحلیل تکنیکال دوج کوین با خبر شوید.

قیمت لحظه ای و اطلاعات بیشتر
 
حجم بازار
میلیارد دلار
قیمت ریالی
9,701
قیمت فعلی
$0.167268
تحلیل جنجالی دوج کوین (3 اسفند)

آیا دوج کوین فرصت خرید دارد؟

ارز دوج کوین در تایم فریم 4 ساعته به یک محدوده حمایتی قدرتمند در محدوده 0.0825 دلار برخورد کرد. باتوجه به اینکه محدوده مذکور کف رنج معاملاتی این ارز نیز محسوب می‌شود، انتظار ورود خریداران را در محدوده مذکور داریم. ساختار قیمتی کاملا صعودی است و هر اصلاح رو به پایینی فرصت ورود خریداران محسوب می‌شود.

مقاومت پیش روی قیمت نیز سطح 0.09 دلار است که برای قرار دادن حد سود خریداران نیز مناسب است.

معامله گران عزیز توجه داشته باشید برای افزایش نرخ برد معاملات خود از انجام معاملات خلاف جهت و بدون منطق دوری کنید و برای کاهش ریسک معاملات خود از تریگر های معاملاتی استفاده کنید.

 

برای اطلاع از قیمت لحظه‌ای دوج کوین بر روی لینک "صفحه دوج کوین" کلیک کنید!

 

تحلیل تکنیکال دوج کوین

 

نظر شما راجب روند قیمتی دوج کوین چیست؟ نظرات خود را برای ما کامنت کنید!

آیا زمان رشد دوج کوین فرا رسیده است؟ (تحلیل 14 بهمن)

روند قیمتی دوج کوین کمی خسته کننده شده و هولدرهایی که انتظار دوج کوین یک دلاری داشتند را خسته کرده است. اما طبق داده‌های موجود شاهد افزایش روند توسعه این شبکه هستی. از طرفی دیگر  تعامل کاربران با آن به صورت چشمگیر رو به افزایش است. روند ایجاد آدرس‌های جدید رو به رشد است و این نشان می‌دهد آینده دوج کوین می‌تواند همچنان امیدوار کننده باشد. اما تحلیل تکنیکال دوج کوین چه پیامی برای ما دارد؟

در ادامه این مقاله تحلیلی از سایت بیتفا به تحلیل کامل و جامع میم کوین محبوب Doge خواهیم پرداخت.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال دوج کوین (14 بهمن)

در تحلیل دوج کوین در تایم فریم روزانه، شاهد نوسان قیمت در نزدیگی کف رنج معاملاتی (0.0788 دلار) هستیم. با توجه اینکه قیمت در محدوده بهینه ای برای ورود خریداران قرار دارد، انتظار رشد قیمت تا سقف رنج خود (0.088 دلار) را داریم.

لازم به ذکر است اگر قیمت بتواند سقف رنج خود را به طرف بالا بشکند، می‌تواند هم اندازه با عرض رنج معاملاتی مجدداً رشد کند. به این منظور که با شکست رو به بالا محدوده 0.088 دلار می‌تواند تا 0.11 دلار نیز رشد کند.

تحلیل روزانه ارز دوج کوین

نتیجه : در تحلیل روزانه ارز دیجیتال دوج کوین انتظار رشد قیمت را داریم. ارز Doge می‌تواند تا 0.088 دلار رشد کند. در صورت شکست رو به بالا این محدوده، تارگت بعدی 0.11 دلار خواهد بود.

[BANNER-oIXLCHPsSZmxLYA1mhtk]

اما در کدام نواحی وارد معاملات خرید شویم؟ در ادامه به این سوال خواهیم پرداخت!

محدوده مناسب برای خرید ارز Doge

نمودار ارز دوج کوین در تایم فریم 4 ساعته حمایت 0.079 دلار خود را به سمت پایین شکست. انتظاری که برای گام بعدی قیمت دوج کوین می‌توانیم داشته باشیم، ریزش قدرتمند قیمت تا سطوح 0.076 دلار و 0.074 دلار است. بکر ترین محدوده برای ورود فروشندگان محدوده 0.079 دلار است.

اما توجه کنید این تحلیل در تایم فریم 4 ساعته است و ساختار در تایم فریم بالاتر صعودی است. معامله‌گران می‌توانند در نواحی فعلی وارد معاملات فروش شوند و حد سود خود را به ترتیب در دو پله 0.076 دلار و 0.074 دلار قرار دهند. سپس در کف رنج وارد معاملات خرید شوند و طبق تحلیل روزانه معامله خود را مدیریت کنند.

محدوده مناسب برای خرید دوج کوین

نتیجه : در تایم فریم 4 ساعته دیدگاه نزول قیمت تا کف رنج معاملاتی یعنی محدوده 0.076 تا 0.074 دلار است. معامله‌گران می‌توانند از این ریزش کسب سود کنند و سپس در صورت عدم شکست رو به پایین رنج معاملاتی، وارد معاملات خرید شوند.

تحلیل کوتاه مدت ارز دوج کوین (امروز 14 بهمن)

ارز دوج کوین در تایم فریم 30 دقیقه در یک الگوی نزولی قرار دارد. انتظاری که برای گام بعدی حرکت قیمت می‌توانیم داشته باشیم، ریزش قیمت از نواحی فعلی (0.0788 دلار) تا اولین سطح حمایتی 0.076 دلار است. معامله گران کوتاه مدتی هر اصلاحی به سمت بالا را یک فرصت ورود به معاملات فروش می‌دانند.

تحلیل کوتاه مدت دوج کوین

نتیجه : در تحلیل کوتاه مدت انتظار ریزش قیمت را داریم. معامله‌گران می‌توانند از همین نواحی وارد معاملات خرید شوند و حد سود خود را در محدوده 0.076 دلار قرار دهند.

نگاهی به شرایط فاندامنتالی ارز دوج کوین

با توجه به داده‌های سایت کوین تلگراف شاهد افزایش چشمگیر تعامل کاربران با شبکه دوج کوین هستیم. رشد 86 درصدی آدرس‎‌ها فعال دوج کوین نشان می‌دهد توجه کاربران مجدد به این میم کوین افزایش یافته است.

البته راه‌اندازی دوجینالز و بخصوص بازی بلاکچنی DOOM در این افزایش آدرس‌های فعال بی تاثیر نیست. اگر طرفدار میم کوین محبوب Doge هستید تمرکز خود بر این ارز دیجیتال را افزایش دهید. از آنجایی که قیمت در حال ریزش تا کف رنج معاملاتی خود است، احتمال ایجاد یک فرصت خرید بشدت بالاست.

خلاصه مقاله تحلیل ارز دیجیتال Dogecoin (امروز 14 بهمن)

در این مقاله به تحلیل تکنیکال دوج کوین در سه تایم فریم مختلف پرداختیم و سپس شرایط بنیادی و اخبار اخیر Dogecoin را بررسی کردیم.

در ادامه خلاصه‌ای از این مقاله تحلیلی را ارائه خواهیم داد :

  • در تحلیل بنیادی شاهد افزایش تعامل کاربران با شبکه دوج کوین هستیم. این اتفاق می‌تواند در میان مدت باعث رشد قیمت Doge باشد.
  • در نموداری 30 دقیقه سناریو قیمتی نزولی است و انتظار داریم قیمت از نواحی فعلی تا محدوده 0.076 دلار ریزش کند.
  • در تحلیل 4 ساعته ارز دوج کوین نیز دیدگاه نزولی است و انتظار داریم قیمت تا کف رنج معاملاتی یعنی محدوده 0.076 دلار تا 0.074 دلار ریزش کند.
  • اما در تایم فریم‌های بالاتر دیدگاه صعودی داریم. اگر در کف رنج معاملات شاهد کندل‌های بازگشتی باشیم می‌توانیم وارد معاملات خرید شویم و حد سود معامله را در پله اول در محدوده 0.088 دلار قرار دهیم.

این خلاصه‌ای از مقاله تحلیل ارز دوج کوین (امروز 14 بهمن) بود. توجه کنید این مقاله هیچگونه پیشنهاد مالی و سرمایه گذاری نیست و صرفاً دیدگاه تیم بیتفاست.

تحلیل فوری دوج کوین (12 بهمن)

بررسی نمودار دوج کوین در تایم فریم 4 ساعته

رمز ارز دوج کوین در تایم فریم 4 ساعته حمایت داینامیک محدوده 0.0793 دلار خود را با قدرت به سمت پایین شکست. روند قیمتی در تایم فریم های کوتاه مدتی کاملا نزولی است و هر اصلاح رو به بالایی فرصت ورود فروشندگان محسوب می‌شود. بکر ترین محدوده برای ورود فروشندگان سطح 0.079 دلار می‌باشد. سطوح حمایتی پیش روی قیمت نواحی 0.076 دلار و 0.074 دلار است، معامله گران برای قرار دادن حد سود معاملات خود می‌توانند از نواحی مذکور استفاده کنند.

معامله گران عزیز توجه داشته باشید برای افزایش نرخ برد معاملات خود از انجام معاملات خلاف جهت و بدون منطق دوری کنید و برای کاهش ریسک معاملات خود از تریگر های معاملاتی استفاده کنید.

 

برای اطلاع از قیمت لحظه‌ای دوج کوین بر روی لینک "صفحه دوج کوین" کلیک کنید!

 

تحلیل تکنیکال دوج کوین

 

نظر شما راجب روند قیمتی دوج کوین چیست؟ نظرات خود را برای ما کامنت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آواتار

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد